IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

10 Stron V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Sportowy Hyde Park, ... o dąbrowskim sporcie, ale nie tylko
szer
post nie, 03 cze 2007 - 15:32
Post #41


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: FdZD
Postów: 2,583
Dołączył: śro, 13 lip 05
Skąd: Mydlice Południe
Nr użytkownika: 152
Płeć: Mężczyzna
GG: 7413760 status gadu-gadu



No oby. BO już trzeba powoli zaczynać rozmowy o MMKSie.... BTW orientuje się ktoś kiedy zaczną tworzyć SSA? W LSK jest to wymogiem, więc powinni się spieszyć... Tak samo dojście do porozumienia ze sponsorem (jedni mówią że to Koksownia "Przyjaźń" - ile w tym prawdy?), zaczynać jakieś transfery...


A bym zapomniał... Wie ktoś jak mecz Wisły z Białymstokiem?

Ten post edytował szer nie, 03 cze 2007 - 15:34


--------------------
33001,04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pulsatilla1214
post nie, 03 cze 2007 - 15:34
Post #42


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,186
Dołączył: nie, 26 cze 05
Skąd: z bagien
Nr użytkownika: 148
Płeć: Kobieta



gregorian79, z wielką ciekawościa poprosze o link do wislackiego forum, gdzie jak mówisz rozrabiałeś... laugh.gif "Chamów z Dabrowy" mad.gif ???
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post nie, 03 cze 2007 - 15:34
Post #43


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



@Robert123

te relacje zamieszczane na stronie MMKSu robisz za free?
To miasto nic nie daje kasy poza oplaceniem serwera? tongue.gif

Ktos prowadzi tez te relacje live itp


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szer
post nie, 03 cze 2007 - 15:34
Post #44


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: FdZD
Postów: 2,583
Dołączył: śro, 13 lip 05
Skąd: Mydlice Południe
Nr użytkownika: 152
Płeć: Mężczyzna
GG: 7413760 status gadu-gadu



http://wislakrakow.com/forum/showthread.ph...796&page=19


--------------------
33001,04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post nie, 03 cze 2007 - 15:36
Post #45


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



QUOTE(pulsatilla1214 @ Jun 3 2007, 15:34 ) *
gregorian79, z wielką ciekawościa poprosze o link do wislackiego forum, gdzie jak mówisz rozrabiałeś... laugh.gif "Chamów z Dabrowy" mad.gif ???


toz przeciez jest kilka stron wczesniej heh tongue.gif

tam gdzie slynna wislacka czapka wedkarska laugh.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Robert123
post nie, 03 cze 2007 - 15:41
Post #46


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 229
Dołączył: śro, 06 gru 06
Nr użytkownika: 357
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(:) @ Jun 3 2007, 12:34 ) *
@Robert123

te relacje zamieszczane na stronie MMKSu robisz za free?
To miasto nic nie daje kasy poza oplaceniem serwera? tongue.gif

Ktos prowadzi tez te relacje live itp


Relacje do siatki org. oraz do strony MMKS sa za zupełna darmochę dla tych co nie wiedzą. Jeydnie co to mam legitymację prasową, która upoważnia mnie do bezpłatnego wejścia na każdy mecz siatkówki na poziomie każdej ligi w Polsce. Aha, grubas który stoi przy bramie upolował mnie i mnie obmacuje jak taka WIOCHA bedzie z innymi ludźmi z mediów czy z prasy to będzie obciach na całą Polskę, ochrona do wymiany pierwszy postulat, oni się nie sprawdzają

http://azs-bialystok.pl/live1.php
dla zainteresowanych, co chcą śledzić wynik

Ten post edytował Robert123 nie, 03 cze 2007 - 15:52
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pulsatilla1214
post nie, 03 cze 2007 - 15:41
Post #47


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,186
Dołączył: nie, 26 cze 05
Skąd: z bagien
Nr użytkownika: 148
Płeć: Kobieta



no tak, ostatnio strony w temacie lecą jedna po drugiej i przeoczyłem, sorki.... unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szer
post nie, 03 cze 2007 - 15:46
Post #48


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: FdZD
Postów: 2,583
Dołączył: śro, 13 lip 05
Skąd: Mydlice Południe
Nr użytkownika: 152
Płeć: Mężczyzna
GG: 7413760 status gadu-gadu



Do wymiany to się nadaje spiker i ta baba puszczająca muze.... Spikerem ma być pan Piotr co na playoffach był, a nie ten debil co zwykle... Tyle lat jest spikerem a dalej nie wie jaki mamy skład.... A ta baba co muze puszcza to wogóle sie nie zna... Puszcza byle jak, byle co...pirackie płyty, które są i tak źle nagrane bo czasem słychać zacięcia... Muzyka pozaty i tak źle dobrana.... Mają na samej górze reżyserke z której można puszczać muzyke to sprowadzają to na sam dół... Wiocha totalna... Ochronka jak już Robert wspomniał też do wymiany, a najbardziej to ten dziad z obsługi hali co o syrene się wściekał....

Ten post edytował szer nie, 03 cze 2007 - 15:50


--------------------
33001,04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
endriu
post nie, 03 cze 2007 - 16:01
Post #49


Ja tutejszy, z bagna
*****

Grupa: Moderator Sport
Postów: 841
Dołączył: czw, 07 gru 06
Skąd: D.G.
Nr użytkownika: 359
Płeć: Mężczyzna
GG: 1276813 status gadu-gadu



Witojcies.
Ale postów przybyło , choć nie w temacie. laugh.gif
Zdanie wyjaśnienia.
Zareagowałem zbyt emocjonalnie na moda , bo wkurzyło mnie zdanie o nabijaniu postów.
Wszystko już zostało wyjaśnione na PM z Kwintoszem.

Co do filmiku jest problem , na youtube wgrywa się z błędem, obecnie mam 100% na interii i nie wiem jak długo poczekam do zatwierdzenia.Plik avi ma 95 MB.
Może ktoś ma doświadczenie w wgrywaniu filmów , jakieś wskazówki mile widziane.


pozdr...


Ale forumowicze postów dzisiaj nabili laugh.gif laugh.gif laugh.gif


--------------------
To, co w pojedynkę jest ciężką próbą, w grupie przyjaciół staje się żartem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gregorian79
post nie, 03 cze 2007 - 16:25
Post #50


baczny obserwator:)
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 94
Dołączył: czw, 07 gru 06
Skąd: DG
Nr użytkownika: 358
Płeć: Mężczyzna



QUOTE
Kibice MMKS Dąbrowy Górniczej poprosili mnie o przekazanie przeprosin za posty, ktore pisal "gregorian79". Oni odcinają się od niego

..moze Ci kibice tez wyslaliby do mnie to pismo co unizeni wyslali kibicom Wisly laugh.gif ..moze to bylo cos w stylu slynnego postulatu do Pana Kocmy..
..z mojej strony po powyzszym chcialem zakomunikowac ze skonczylo sie moje nakrecanie atmosfery na meczach..
..od nowego sezonu grzecznie z szaliczkiem i jak najdalej od bebna, bo widac na dobre dobra atmosfera co niektorym nie wychodzi..
tyle w temacie..
pozdrawiam

..i ciekawe kto zmienil w mojej sygnaturze upokorzyc Wisle do 12tu na pokonac..chyba ksiadz Rydzyk..albo blizniaki z Warszawy..ale jaja..nie skomentuje tego bo po prostu dla mnie to jest zalosne..
..teraz powiem pare ostrych slow..
..zachowujecie sie jak "pacholki Krakusow",tych samych ktorzy sie z Was wysmiewali i szydzili pol sezonu az do teraz,a Wy w zamian wysylacie im listy przeprosinowe i zmieniacie im na bardzie soft sygnaturki swoich kibicow co by "ksiestwa" nie urazic..dla mnie smiech na sali i zaloba i tyle..teraz jeszcze tylko pozostalo zebyscie im wyslali ta wieksza bomboniere "Merci" z reala w podziekowaniu biggrin.gif ..hehe
..rece mi po prostu opadly


--------------------
..w LSK znów w hali się spotkamy..WYGRAMY WYGRAMY WYGRAMY!!!..

..na dobre i na złe..i w kazdej lidze..będziemy zawsze tam,gdzie one będą grać..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pulsatilla1214
post nie, 03 cze 2007 - 16:41
Post #51


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,186
Dołączył: nie, 26 cze 05
Skąd: z bagien
Nr użytkownika: 148
Płeć: Kobieta



sygnaturkę to ja zmieniłem po sygnałach, ze jest za ostra smile.gif

co do listu z przeprosinami uwazam, ze to pobożne zyczenia kibiców Wisly, a nie fakt, który nastąpił laugh.gif Chcąc Ciebie zdyskredytować chcieli w ten sposób wbic nóż w plecy. Pewnie sami Wislacy cos takiego sobie jedynie wymyślili i nie zwracaj uwagi na ich kolejny durny (acz pomysłowy) post smile.gif Po przejrzeniu forum nieźle ubawiłem się uwagami,a szceghólnie tym wędkarskim kapeluszem i tekstem w odpowiedzi na "stodołę przy Reymonta", ze nie wiesz ile ta stodoła ma lat biggrin.gif No tak, stara stodoła to dopiero coś, jak wiadomo krakowiacy lubuja sie w rupieciach smile.gif

a poza tym AZS Białystok :Wisła 3:1!!!

Niczego nie będzie, policji nie będzie laugh.gif ! I Wisły w LSK też nie będzie laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
piotr
post pią, 08 cze 2007 - 10:22
Post #52


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 4
Dołączył: pon, 21 maj 07
Nr użytkownika: 697



RObert skontaktuj sie ze mna jesli mozna.Pozdrawiam
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kursor
post pią, 08 cze 2007 - 11:21
Post #53


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 393
Dołączył: nie, 19 lut 06
Skąd: DG
Nr użytkownika: 187



@ gregorian79

Stary dawno się tak nie uśmiałem gdy czytałem posty na forum Wisły

a ta czapka wędkarska zwana kapeluszem wiślackim to hit lałem z tego niesamowicie

pozdro
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Robert123
post czw, 21 cze 2007 - 12:53
Post #54


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 229
Dołączył: śro, 06 gru 06
Nr użytkownika: 357
Płeć: Mężczyzna



LUDZIE DAJCIE SOBIE LUZU TROCHE!!!!

Czy tak ciężko wszystkim wytrzymać jeszcze dwa tygodnie?? Każdy szuka sensacji i nie wiadomo czego jeszcze.
OPUBLIKOWAŁEM WYWIAD Z PREZESEM I POWIEDZIAŁ, DZIAŁAMY W CISZY I SPOKOJU A TU JAKIEŚ FARMAZONY WYPISUJECIE.

TYM RAZEM POWIEM WAM TYLE: JAK BEDZIE DALEJ TAKI BAJZEL, ŻE BEDZIECIE PISAĆ POPIERDUŁKI, TO JUŻ NIC NIE NAPISZĘ.

PREZES OBIECAŁ POMOC NAM KIBICOM I UWIERZCIE MI, ŻE TAK BEDZIE SKUPMY SIĘ NA TYM. POSZUKAJCIE PRODUCENTÓW FLAG, SZALI. TYM SIĘ ZAJMIJCIE. PROSZE PISAĆ NA FORUM O PROPOZYCJACH ODNOŚNIE ZORGANIZOWANIA KLUBU KIBICA, ORGANIZACJI WYJAZDÓW, DOPINGU NA MECZACH. TYM SIĘ ZAJMIJCIE. SPRAWY ZWIĄZANE Z DRUŻYNĄ ZOSTAWCIE ODPOWIEDNIM OSOBOM. .....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gregorian79
post czw, 21 cze 2007 - 13:19
Post #55


baczny obserwator:)
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 94
Dołączył: czw, 07 gru 06
Skąd: DG
Nr użytkownika: 358
Płeć: Mężczyzna



zaraz zaraz..ale o czym Ty Robert gadasz??..raczej Ty troche wyluzuj..bo takie informacje pojawily sie na siatce.org od Twojego kolegi po fachu..wiec domniemywam ze ktos mogl to uwazac nie za popierdulki,chyba ze siatka.org to cos w stylu "Faktu"..nie siej zamieszania,bo forum od tego jest zeby przedyskutowywac unformacje,tym bardziej dostrzezone na jakich nazwijmy to wiarygodnych portalach..


--------------------
..w LSK znów w hali się spotkamy..WYGRAMY WYGRAMY WYGRAMY!!!..

..na dobre i na złe..i w kazdej lidze..będziemy zawsze tam,gdzie one będą grać..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gregorian79
post pią, 22 cze 2007 - 20:03
Post #56


baczny obserwator:)
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 94
Dołączył: czw, 07 gru 06
Skąd: DG
Nr użytkownika: 358
Płeć: Mężczyzna



..wypij sobie chlopie meliske albo kubel zimnej wody bo widac temperatury juz za wysokie na zewnatrz..
..nikt nie poiwiedzial ze kazdy chce sie posrac zeby te informacje zdobyc..poczekamy zobaczymy..a skomentowac jakies artykuly zawsze mozna,od tego jest forum..tak jak mowilem..doczekamy sie informacji,wiec nie musimy ruszac dup jak piszesz i biegac do klubu..nikt w az tak goracej wodzie kapany nie jest..naucz sie czytac ze zrozumieniem co kto inny pisze,a nie podniecaj sie pierwszym lepszym napisamym przez kogos slowem..wybacz,ze przez Twoje nazwijmy to schizy albo brak logicznego rozumienia tego co ktos pisze nie mozna bylo sie wypowiedziec swobodnie na obojetnie jaki artykul..z drugiej strony jesli chcesz miec tak duzy wplyw na cenzure i "okrajanie" tego co ktos tu pisze to radze porozmawiac z Zibarem..moze zrobi z Ciebie "naciaganego"moderatora-bedziesz mial pole do popisu,a forum bedzie wtedy wygladalo tak jak Ty gto sobie wymarzyles..
pozdrawiam i zycze milego dnia

Ten post edytował gregorian79 pią, 22 cze 2007 - 20:07


--------------------
..w LSK znów w hali się spotkamy..WYGRAMY WYGRAMY WYGRAMY!!!..

..na dobre i na złe..i w kazdej lidze..będziemy zawsze tam,gdzie one będą grać..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
georgeb
post sob, 23 cze 2007 - 15:53
Post #57


UZYTKOWNIK
***

Grupa: FdZD
Postów: 245
Dołączył: śro, 06 sie 03
Nr użytkownika: 4
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(piotr @ Jun 22 2007, 15:44 ) *
A skoro cos wam sie nie podoba to ruszcie szanowne dupy georgeb i gregorian i pofatygujcie sie do klubu albo do osoby zwiazanej z klubem i popytajcie o interesujace was rzeczy. Nikt przed nikim niczego nie ukrywa tylko nie mowi o rzeczach ktore nie sa jeszcze zrealizowane.A wy tylko siedzice przed kompem i z dupy strzelacie ze niepodoba wam sie to i owo i zgrywacie wazniakow. Miejcie odwage to powiedzcie to komus w twarz a nie kozaczycie przez internet. Sa takie osoby ktore potrafia poczekac na konkretne informacje. To tyle i nie mam zamiaru z wami dyskutowac.
Co do informacji dotyczacych transferow i przyszlosci druzyny- wszystko wyjasni sie po 25 czerwca. W tym dniu odbedzie sie spotkanie prezesow zespolow LSK i w najblizszym czasie bedzie znany pelny sklad druzyny co zreszta oficjalnie klub poda.



Uważaj Piotr zeby cie nie rozerwało od tej napinki. Jak napisał gregorian nikt nie siedzi przed kompem i nie obgryza paznokci czekająć na jakies wiesci odnośnie składu. Ty robisz z tego niewiadomo jaką sensacje, bedzie wiadmo za miesiac dobrze za trzy miesiące też dobrze, nie bedzie wiadomo wogóle nikt sie nie popłacze z tego powodu. Chill out men bo ci żyłka pęknie.

Proszę trzymać sie tematu, a sprawy osobiste załatwiać na PM. Posty przenoszę na HP.

Ten post edytował Zibar sob, 23 cze 2007 - 16:04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post nie, 24 cze 2007 - 21:05
Post #58


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



Kiedyś idąc przez miasto widziałem na Kościuszki wyjeżdzający autobus, ten z reklamy poniżej

Reklama plusa

Nistety w linku tego nie widać ale jak będzie w TV to przyjrzyjcie się blink.gif
Czy ten autobus ma rejestrację SD ?

Tu trochę lepiej widać jak sie wybierze powiekszenie

Ten post edytował Zibar nie, 24 cze 2007 - 21:16


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szer
post nie, 24 cze 2007 - 21:25
Post #59


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: FdZD
Postów: 2,583
Dołączył: śro, 13 lip 05
Skąd: Mydlice Południe
Nr użytkownika: 152
Płeć: Mężczyzna
GG: 7413760 status gadu-gadu



Podobno tak :). Mój tata jak wracał kiedyś z pracy (a pracuje w Koksowni) to widział jak ten autobus obsługuje jedną linię pracowniczą wink.gif


--------------------
33001,04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jaro36
post nie, 24 cze 2007 - 21:41
Post #60


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 25
Dołączył: sob, 13 sty 07
Nr użytkownika: 400



Tak Zibar to jest tablica z numerami Dąbrowy -pozdro
Go to the top of the page
 
+Quote Post

10 Stron V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piątek, 29 marzec 2024 - 05:35
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza