IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

30 Stron V  « < 28 29 30  
Reply to this topicStart new topic
> Rządy Podrazy
Rokko31
post pon, 04 gru 2017 - 18:47
Post #581

UZYTKOWNIK

Grupa: Użytkownik
Nr użytkownika: 337

Goodbye! Podraza?, pewnie powitamy nowo mianowanego przez Prezesa kurdupla, PiS-o komunistycznego Prezydenta DG. Niech żyje jedyna partia PiS-o komunistyczna, która uczyni Cię szczęśliwym i zawsze Wie co jest dla Ciebie dobre.....
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,1...strzow.html#MT2
Go to the top of the page

+Quote Post
danielmdc
post wto, 05 gru 2017 - 17:54
Post #582

UZYTKOWNIK

Nr użytkownika: 5,133

laugh.gif Chłopie weź się za życie i przestań czytać Gówno i oglądać telewizję co to kłamię całą dobę bo wszędzie widzisz Pis. Nie martw się Podraza albo inny czerwony kolega tak czy siak wygra w Dąbrowie wybory więc nie unoś się tak bo pikawa ci pęknie. Chyba że kolega ze szpitala jeszcze bardziej się skompromituje to wtedy nasz wódz będzie musiał się pomęczyć w drugiej turze wink.gif

+Quote Post
Rokko31
post wto, 05 gru 2017 - 18:27
Post #583

UZYTKOWNIK

CYTAT(danielmdc @ wto, 05 gru 2017 - 17:54) *
laugh.gif Chłopie weź się za życie i przestań czytać Gówno i oglądać telewizję co to kłamię całą dobę bo wszędzie widzisz Pis. Nie martw się Podraza albo inny czerwony kolega tak czy siak wygra w Dąbrowie wybory więc nie unoś się tak bo pikawa ci pęknie. Chyba że kolega ze szpitala jeszcze bardziej się skompromituje to wtedy nasz wódz będzie musiał się pomęczyć w drugiej turze wink.gif

Zobaczcie jak wygląda pokolenie 500+ i TVPiS, wszystko łykają co im propaganda reżimowa powie. PiS-o komuna przewodnią siłą narodu !!!!!

+Quote Post
danielmdc
post sob, 09 gru 2017 - 20:41
Post #584

UZYTKOWNIK

Patrz nie głosowałem na Pis i nie pobieram 500+ laugh.gif Za to mam bekę z niedojebów z KODu, PO, N, obrońców chuj wie czego którzy biorą hajsiwko od reżimu a jest ich miliony laugh.gif Hipokryci, debile ?

-------------------------------------------------

edit: pulsatilla1214
proszę o zachowywanie formy wypowiedzi zgodnej z regulaminem forum...
smile.gif

Ten post edytował pulsatilla1214 nie, 10 gru 2017 - 10:38

+Quote Post
Leszek
post nie, 10 gru 2017 - 12:27
Post #585

UZYTKOWNIK

Nr użytkownika: 197
GG: 2519362 status gadu-gadu

Danielu, wiadomo, że nie głosowałeś na PiS, bo jesteś narodowcem - jak widać z ostatniej wypowiedzi, dość prymitywnym i ograniczonym. Mimo wszystko pamiętaj, ze nie jesteś na jakimś forum młodych naziolków tylko forum mieszkańców Dąbrowy Górniczej, zachowuj się!

--------------------

+Quote Post
Rokko31
post nie, 10 gru 2017 - 16:36
Post #586

UZYTKOWNIK

CYTAT(danielmdc @ sob, 09 gru 2017 - 20:41) *
Patrz nie głosowałem na Pis i nie pobieram 500+ laugh.gif Za to mam bekę z niedojebów z KODu, PO, N, obrońców chuj wie czego którzy biorą hajsiwko od reżimu a jest ich miliony laugh.gif Hipokryci, debile ?

-------------------------------------------------

edit: pulsatilla1214
proszę o zachowywanie formy wypowiedzi zgodnej z regulaminem forum...
smile.gif

Daniel skąd masz tyle nienawiści do Polaków i Polski?, ktoś Cię skrzywdził w dzieciństwie? Może warto z jakimś psychologiem pogadać, szkoda tak narzekać w życiu na wszystko co się rusza. Dąbrowa to piękne miasto. Życzę więcej optymizmu i miłości do bliźniego a będzie Ci się żyło o wiele lepiej i mam nadzieję do zobaczenia na wyborach samorządowych

+Quote Post
szer
post nie, 10 gru 2017 - 16:39
Post #587

UZYTKOWNIK

Grupa: FdZD
Nr użytkownika: 152
GG: 7413760 status gadu-gadu

CYTAT(Rokko31 @ nie, 10 gru 2017 - 16:36) *
Daniel skąd masz tyle nienawiści do Polaków i Polski?, ktoś Cię skrzywdził w dzieciństwie? Może warto z jakimś psychologiem pogadać, szkoda tak narzekać w życiu na wszystko co się rusza. Dąbrowa to piękne miasto. Życzę więcej optymizmu i miłości do bliźniego a będzie Ci się żyło o wiele lepiej i mam nadzieję do zobaczenia na wyborach samorządowych

Że się tak wtrącę to lekką hipokryzją się popisałeś, bo kilka postów wyżej sam "narzekasz" i okazujesz "nienawiść" wobec PIS-u. I to mi się nie podoba w dzisiejszej polityce - jedna strona zarzuca drugiej brak szacunku i nienawiść, a sami to robią

--------------------
33001,04

+Quote Post
danielmdc
post sob, 16 gru 2017 - 12:22
Post #588

UZYTKOWNIK

CYTAT(Leszek @ nie, 10 gru 2017 - 12:27) *
Danielu, wiadomo, że nie głosowałeś na PiS, bo jesteś narodowcem - jak widać z ostatniej wypowiedzi, dość prymitywnym i ograniczonym. Mimo wszystko pamiętaj, ze nie jesteś na jakimś forum młodych naziolków tylko forum mieszkańców Dąbrowy Górniczej, zachowuj się!

Wskażesz mi namiary na te fora młodych nazioli ? Z chęcią poczytam co tam wypisują laugh.gif Walczący z reżimem w internecie i ta garstka na ulicach pobiera hajsiwko z 500+ to jak to jest nie gryzie was/ich sumienie ? laugh.gif Mam pytanie do kogoś z otoczenia prezydenta, gdzie są te inwestycje w strefie stworzonej za dziesiątki milionów. Trochę lat już minęło od jej stworzenia. I jeszcze jedno, długo kolega będzie piastował stanowisko dyrektora szpitala i bawił się za publiczne pieniądze zadłużając mieszkańców ? Rokko pozdrawiam laugh.gif

+Quote Post
Grzegorz-dg
post czw, 21 gru 2017 - 11:04
Post #589

UZYTKOWNIK

Nr użytkownika: 5,028

W Biuletynie Informacji Publicznej na stronie UM dwa stanowiska czyli Doradcy prezydenta miasta Robert Koćma i Asystent prezydenta miasta Wojciech Czyżewski zostały zlikwidowane zgodnie z ustawą.Pan Wojciech Czyżewski ma objąć nową funkcję Pełnomocnika ds Promocji i Komunikacji społecznej .Także jedno stanowisko zostało zlikwidowane a drugie zostało przemianowane.

Ten post edytował Grzegorz-dg czw, 21 gru 2017 - 11:56

+Quote Post
:)
post nie, 10 cze 2018 - 23:23
Post #590

IX :)

Grupa: ADMINISTRATOR
Nr użytkownika: 8
GG: 1234567 status gadu-gadu
Tlen: test status tlen

nie było

CYTAT
twojezaglebie

Prezydent z absolutorium, ale bez poparcia opozycji

W czasie majowej sesji Rady Miejskiej, dąbrowscy radni przyjęli sprawozdanie z wykonania budżetu za 2017 rok i udzielili prezydentowi Zbigniewowi Podrazie absolutorium. Jednomyślności nie było. Opozycja głosowała przeciw ?wytykając? fatalną sytuację szpitala i brak inwestycji w ?zielonych dzielnicach?.
W czasie majowej sesji Rady Miejskiej, dąbrowscy radni udzielili prezydentowi Zbigniewowi Podrazie absolutorium za wykonanie miejskiego budżetu w 2017 roku. Oznacza to, że Rada Miasta Dąbrowy Górniczej pozytywnie oceniła działania prezydenta i podległych mu służb w zakresie realizacji wydatków i dochodów miasta w ubiegłym roku. Jednak jednomyślności nie było. Za głosowało 14 radnych, z kolei 4 wstrzymało się od głosu. Przeciw zagłosowało 6 radnych, czyli cała opozycja i jedna radna niezrzeszona.

? Jestem przekonany, że prezydentowi należą się słowa uznania za wykonanie budżetu za 2017 rok. Po jego wnikliwej analizie, zdecydowałem się zagłosować za udzieleniem mu absolutorium ? Zbigniew Łukasik, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej (TPDG).

Mniej entuzjastycznie o realizacji ubiegłorocznego budżetu wypowiada się z kolei radny Szymon Widera (DWS).

? Uważam, że wstrzymanie się od głosu było najlepszą z możliwych opcji. Są w mieście sprawy, które mi się podobają ale i takie, których nie pochwalam. Mam tu na myśli duże zadłużenie miasta, które będziemy spłacać do 2043 roku jak również sytuację w ZCO im. S. Starkiewicza ? mówi radny.

Zupełnie odmiennego zadania, czego zresztą można się było spodziewać, jest opozycja, czyli radni PiS, którzy zagłosowali przeciw udzieleniu prezydentowi absolutorium ?wytykając? m.in. fatalną sytuację szpitala i brak inwestycji w ?zielonych dzielnicach?.

? Jako radni reprezentujący wszystkich mieszkańców negatywnie oceniamy politykę finansową prowadzoną przez pana prezydenta oraz sposób planowania i realizacji miejskich inwestycji i rozbudowy infrastruktury. Problemem w dzielnicach są inwestycje i remonty czy raczej ich brak. W mieście powstają nowe place zabaw, parkingi, remontuje się ulice i chodniki, szkoda tylko, że nie we wszystkich dzielnicach. Zgłaszane wnioski przez mieszkańców i nas jako radnych są ignorowane. Przez 10 lat pan prezydent nie potrafił stworzyć z miasta spójnego organizmu. Więcej czasu władzom miasta zajmuje własna promocja i prowadzenie pozornych działań, niż myślenie o mieście i jego mieszkańcach ? komentują radni Prawa i Sprawiedliwości.

? Wyrażamy przekonanie, że potrzebna jest zmiana filozofii zarządzania miastem. Mieszkańcy chcą dostępu do opieki medycznej, która profesjonalnie i kompetentnie się nimi zajmie. Nie chcą żyć w strachu gdy pomyślą o wizycie w szpitalu miejskim. Mieszkańcy chcą normalności, a nie dotowania wielomilionowymi dotacjami np. spółki typu Aquapark Nemo Wodny Świat. Przecież te środki finansowe można zainwestować w rewitalizację wielu dzielnic, w których zaniedbania są podnoszone na każdym spotkaniu z mieszkańcami ? podsumowują rani opozycji.

Przypomnijmy dochody miasta w 2017 roku wyniosły blisko 697,5 mln zł, z kolei przychody 98,6 mln zł. Wydatki ukształtowały się na poziomie 719 mln zł, a rozchody 23,6 mln zł. Wydatki przeznaczone na oświatę, edukację i wychowanie wyniosły łącznie 235,5 mln z na gospodarkę komunalną i ochronę środowiska wydano 118 mln zł, na rodzinę 89 mln zł, a pomoc społeczną 31,9 mln zł, z kolei na transport i łączność 75,5 mln zł.

--------------------

+Quote Post
danielmdc
post sob, 07 lip 2018 - 17:50
Post #591

UZYTKOWNIK

Napiszę tutaj może jakiś urzędas przeczyta. Taka sytuacja, kończy się miejsce na pieczątki w dowodzie rejestracyjnym. Na pewniaka jadę w któryś czwartek około godziny 16 bo "otwarte" do 18. Kolejka do magicznego ekranu liczy 6-7 osób a ludzi w sektorze wydziału komunikacji multum. Podchodzę do jednej z czterech pań które obsługują sytuację i pytam się czy jest szansa załatwić dzisiaj sprawę, mówi że nie ma takiej możliwości. Myślę sobie najpierw to dlaczego ci idioci z UM nie poinformują tych naiwnych ludzi przez te swoje magiczne ekrany albo głośniki że nadaremno pobierają numerki albo kwitną w kolejce. Biorę dzień wolnego żeby sprawę załatwić. Pojawiam się około 11. Oczywiście jest już kolejeczka do pobrania numerka. Czekam z 10 minut i pobieram bilet do usługi premium. Z tego co widzę na wyświetlaczach jestem około 30 w kolejce. W tym czasie dzięki przeczytaniu dzień wcześniej co muszę wykonać idę do kasy zapłacić za wyrobienie nowego dowodu, gdybym tego nie zrobił musiałbym pobierać numerek po raz drugi czyli w ten sam dzień już bym tego nie załatwił !!! Do stanowiska dostałem się po 13. Po 3 tygodniach przychodzi sms z treścią o odebraniu dowodu. Znowu jadę w dzień "otwarty" czyli w czwartek, godzina 15:30. Kolejka do magicznego ekranu jeszcze większa niż za pierwszym razem więc nawet nie podchodzę po co mam się w.urwiać. Zabieram papier o pełnomocnictwie i wychodzę. Osoba do tego wyznaczona odbierała dowód 5 godzin. Mam takie pytanie do osób odpowiedzialnych za organizację pracy w tym przybytku czy k.rwa jak widzicie że tylko w tym wydziale są zawsze kolejki to dlaczego nikt nie reaguje ? Czy problemem jest uruchomienie większej liczby stanowisk w tym molochu, na brak miejsca na pewno nie narzekacie ? Aha zapisanie się na miejsce przez internet to około 7-10 dni jak sprawdzałem. Brawo wy urzędasy.

+Quote Post

30 Stron V  « < 28 29 30
Reply to this topicStart new topic
3 Użytkowników czyta ten temat (3 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wtorek, 14 sierpień 2018 - 19:08
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza