IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

48 Stron V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Wybory 2010
kwintosz
post sob, 14 lis 2009 - 16:51
Post #61


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Nie ma sensu tego po raz kolejny tłumaczyć. Że były konsultacje, były wykładane dokumenty w UM, było głosowanie radnych - wybranych przecież przez kogoś, no i fakt że obecna awantura to pokłosie decyzji Talkowskiego - najpierw zatwierdzeniu planów budowy, potem się z tego wycofanie.

Prezydent wbrew temu co sie usiłuje teraz wmówić tak jak kolega rouse, był dobrze przygotowany. Ba, na spotkaniach pokazywał dokumenty podpisane przez Talkowskiego wymuszające obecnie takie właśnie działania. No ale niektórzy nie chcą po prostu zmienić zdania choćby mieli czarno na białym. Przecież nikt nie wmówi im że czarne jest czarne albo białe na białe.

Co do oceny prezydenta można się spierać. Ja nie jestem zadowolony, natomiast czy Pan Stachowicz będzie realną konkurencją - jeśli chodzi o kwestie merytoryczne to nie wiem. Ale wiem że PO będzie miało spore poparcie wiec będzie on groźny jeśli wystartuje - ludzie zagłosują na kandydata partii a nie na człowieka - proste.


I tak jako moderator ku przestrodze powiem - że do wyborów jeszcze mamy dużo czasu - widać że powoli atmosfera gęstnieje, natomiast żadne wyskoki nie będą na forum tolerowane.


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Arbas
post sob, 14 lis 2009 - 17:47
Post #62


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,023
Dołączył: czw, 16 lis 06
Nr użytkownika: 307



CYTAT(bzenek @ pią, 13 lis 2009 - 13:32) *
CYTAT(:) @ czw, 12 lis 2009 - 23:58) *
CYTAT
W Dąbrowie Górniczej do starcia ze Zbigniewem Podrazą szykuje się radny wojewódzki Krzysztof Stachowicz. W tych trzech przypadkach Platforma ma największe szanse na zdobycie urzędów.
Będzie to ciekawe - pierwszy raz będzie kandydował ktoś nowy. Podraza, Talkowski czy Zaguła byli już znani w DG w momencie kandydowania. A ten Stachowicz to raczej gość znikąd.
CYTAT(Arbas @ sob, 14 lis 2009 - 15:44) *
CYTAT(bzenek @ pią, 13 lis 2009 - 13:32) *
CYTAT(:) @ czw, 12 lis 2009 - 23:58) *
CYTAT
W Dąbrowie Górniczej do starcia ze Zbigniewem Podrazą szykuje się radny wojewódzki Krzysztof Stachowicz. W tych trzech przypadkach Platforma ma największe szanse na zdobycie urzędów.
Będzie to ciekawe - pierwszy raz będzie kandydował ktoś nowy. Podraza, Talkowski czy Zaguła byli już znani w DG w momencie kandydowania. A ten Stachowicz to raczej gość znikąd.
Skoro Krzysztof Stachowicz mieszka w Okradzionowie - jest pełnoprawnym, z dziada pradziada Dąbrowianinem. Jeśli sie mylę, proszę o korektę.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leszek
post sob, 14 lis 2009 - 18:11
Post #63


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,974
Dołączył: sob, 01 kwi 06
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 197
Płeć: Mężczyzna
GG: 2519362 status gadu-gadu



Ale to raczej nie chodzi o to, że nie jest z Dąbrowy, tylko o to, że nie jest w DG znany.

BTW - jeżeli mieszka od urodzenia w Okradzionowie, to raczej nie może być "z dziada pradziada Dąbrowianinem", powiem więcej - nie jest nawet rodowitym Dąbrowianinem tongue.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mawwm
post nie, 15 lis 2009 - 09:01
Post #64


kocham Moje Miasto
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 494
Dołączył: śro, 11 cze 08
Skąd: Bajba, Centrum, Gołonóg
Nr użytkownika: 1,335
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Leszek @ sob, 14 lis 2009 - 20:11) *
powiem więcej - nie jest nawet rodowitym Dąbrowianinem tongue.gif

BIP - Krzysztof Stachowicz
o ile pamięć mnie nie myli Okradzionów został przyłączony do D.G. w r. 1977, wcześniej wieś w powiecie Będzińskim, a więc...
ale (Google prawdę Ci powie): "Na podstawie zachowanych dokumentów można stwierdzić, że wieś istniała już w 1306 roku. Była własnością biskupa krakowskiego do roku 1790. Istniał tutaj przemysł kruszcowy i hutniczy, co można stwierdzić po nazewnictwie niegdyś należących do Okradzionowa przysiółków: Rudy i Kuźniczka." - zresztą jakby nie patrzeć to teren Zagłębia.
Ale czy patriotyzm, zwłaszcza lokalny (nie mylić z szowinizmem) to kwestia miejsca urodzenia?
Gwoli ścisłości - politykom nie ufam (tym z prawa, lewa i ze środka, a zwłaszcza ich obietnicom przedwyborczym wink.gif

Ten post edytował mawwm nie, 15 lis 2009 - 11:18


--------------------
Kto nie tworzy nic, ten tworzy chaos R.P. Feynman
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kursor
post nie, 15 lis 2009 - 21:43
Post #65


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 393
Dołączył: nie, 19 lut 06
Skąd: DG
Nr użytkownika: 187



CYTAT(rouse @ sob, 14 lis 2009 - 14:36) *
... bo w Dąbrowie Górniczej jakby nie patrzeć to Pan Krzysztof Stachowicz jest najbardziej rozpoznawalnym obecnie politykiem – jego wizerunek widnieje na każdej większej ulicy jest prezentowany na bilbordach, siatkach wielkoformatowych, banerach itd.


kalendarzach, długopisach, gumkach, ołówkach, paskach, obcasach itp wszędzie się zmieści

CYTAT(rouse @ sob, 14 lis 2009 - 14:36) *
Wbrew pozorom postępuje bardzo umiejętnie, organizuje spotkania, dociera do młodych ludzi i z tego, co ostatnio wspominał już wkrótce szykuje dużą ofensywę...


zrobi w końcu spotkanie ze sobą bo na tych spotkaniach jest tylko gościem jak z palikotem czy wojewodą będzie miał w końcu odwagę wyjść i poopowiadać o mieście i posłuchać pytań od mieszkańców??

niech zrobi spotkanie o 17-18 a nie o 10.00 w WSB dla klas ściągniętych z musu z LO i reszty wynajętych

Ten post edytował kursor nie, 15 lis 2009 - 22:01
Go to the top of the page
 
+Quote Post
savalas
post nie, 15 lis 2009 - 22:12
Post #66


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 609
Dołączył: pią, 23 mar 07
Nr użytkownika: 612



CYTAT(rouse @ sob, 14 lis 2009 - 12:36) *
Bzenek, w jakim Ty mieście żyjesz, bo w Dąbrowie Górniczej jakby nie patrzeć to Pan Krzysztof Stachowicz jest najbardziej rozpoznawalnym obecnie politykiem – jego wizerunek widnieje na każdej większej ulicy jest prezentowany na bilbordach, siatkach wielkoformatowych, banerach itd. Wbrew pozorom postępuje bardzo umiejętnie, organizuje spotkania, dociera do młodych ludzi i z tego, co ostatnio wspominał już wkrótce szykuje dużą ofensywę.A co robi obecny Pan Prezydent Podraza? – spotkania, na których bardzo nieumiejętnie się tłumaczy ……………………….. a dodatkowo wpuścił się w kanał i szaleje w Parku Hallera – tego mieszkańcy mu nigdy nie wybaczą.
wybaczą ? Ja mu dziękuje że zrobi coś pożytecznego z tą kupą niesymetrycznie rosnących chaszczy
CYTAT(rouse @ sob, 14 lis 2009 - 14:00) *
CYTAT(REALny @ sob, 14 lis 2009 - 15:31) *
CYTAT(savalas @ sob, 14 lis 2009 - 14:07) *
ja tam wiem jedno, po kabarecie PiSowskim i kłamliwym gnojom z PO, nie dam się namówić już na głosowanie na kogokolwiek pod tymi dwoma szyldami. Według mnie Podraza, wygra kolejne wybory bez większych problemów. To najlepszy prezydent miasta od wielu lat.
Popieram kolege w 100% smile2.gif I sam, osobiście zagłosuje na Podraze.
Jeśli są już stosowane takie uproszczenia to chciałbym zauważyć ze takiego kabaretu jak za czasów Premiera Leszka Millera i całej tej świty baronów, kolesi i rozpętanej korupcji na wszystkich szczeblach władzy to w Polsce tego jeszcze nie było i już nigdy to nie wróci itd. ………. Itd..Wracając natomiast do Dąbrowy Górniczej należy zwrócić uwagę na fakt, iż w/w partie polityczne to jest PO i PiS nigdy w Dąbrowie Górniczej nie rządziły, trudno byłoby je teraz przez pryzmat problemów i zagadnień związanych scrikte z Dąbrową oceniać.A tak na marginesie chciałbym uzyskać odpowiedz czy Pan Prezydent Zbigniew Podraza dalej pełni funkcję przewodniczącego Zarządu Miejskiego SLD w Dąbrowie Górniczej?
nie twierdzę, że SLD czy jak kto woli LSD są świętsi od najświętszych ateistów, ale tego co zrobili z tym krajem POPISOWCY nie mogę przetrawić. Tamci przynajmniej kryli się ze swoimi przekrętami a Ci nie dość, że beszczelnie rolują wyborców, to jeszcze mają wstrętne gęby
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kamil_
post pon, 16 lis 2009 - 00:06
Post #67


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,385
Dołączył: pon, 13 sie 07
Nr użytkownika: 782
Płeć: Mężczyzna



Nie no super godne pochwały jest się kryć z przekrętami... Jeśli nawet tak uważasz, to coś to krycie nie wyszło SLD, że afera goniła aferę...

I podaj wreszcie jakieś argumenty a nie głupio za przeproszeniem pieprzysz, że ktoś roluje wyborców albo ma 'wstrętną gębę'. Jak nie podasz to daruj sobie wypowiadanie się i oczernianie innych, bo to co do tej pory powiedziałeś jest żałosne i świadczy tylko o tobie.

I proszę Cię...nie łącz PiSu z PO, bo to całkowicie inne podejście do polityki, sposobu rządzenia i poglądów na kraj.

PS. Zawsze najłatwiej narzekać, nie pójść do urny i psioczyć dalej. Właśnie tak w tym kraju jest, przez tych, co to im się nie chce zagłosować (uważając się za Bóg wie jak mądrego i oświeconego) a wykorzystują to oszołomy, które głosują i wybierają kogo wybierają...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rouse
post pon, 16 lis 2009 - 00:45
Post #68


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 373
Dołączył: nie, 22 paź 06
Nr użytkownika: 241



CYTAT(kwintosz @ sob, 14 lis 2009 - 16:51) *
Nie ma sensu tego po raz kolejny tłumaczyć. Że były konsultacje, były wykładane dokumenty w UM, było głosowanie radnych - wybranych przecież przez kogoś, no i fakt że obecna awantura to pokłosie decyzji Talkowskiego - najpierw zatwierdzeniu planów budowy, potem się z tego wycofanie.

Prezydent wbrew temu co sie usiłuje teraz wmówić tak jak kolega rouse, był dobrze przygotowany. Ba, na spotkaniach pokazywał dokumenty podpisane przez Talkowskiego wymuszające obecnie takie właśnie działania. No ale niektórzy nie chcą po prostu zmienić zdania choćby mieli czarno na białym. Przecież nikt nie wmówi im że czarne jest czarne albo białe na białe.

Co do oceny prezydenta można się spierać. Ja nie jestem zadowolony, natomiast czy Pan Stachowicz będzie realną konkurencją - jeśli chodzi o kwestie merytoryczne to nie wiem. Ale wiem że PO będzie miało spore poparcie wiec będzie on groźny jeśli wystartuje - ludzie zagłosują na kandydata partii a nie na człowieka - proste.


I tak jako moderator ku przestrodze powiem - że do wyborów jeszcze mamy dużo czasu - widać że powoli atmosfera gęstnieje, natomiast żadne wyskoki nie będą na forum tolerowane.



Pan Prezydent Zbigniew Podraza w pierwszej części spotkania z mieszkańcami owszem przedstawiał mieszkańcom w sposób czytelny i przejrzysty aktualne projekty i plany rozwoju Dąbrowy opracowane przez swój dwór, ale na ile to była literacka fikcja a na ile realne plany wykaże to już tylko czas
Natomiast w drugiej części spotkania tj. pytania od mieszkańców było już tylko gorzej - Pan Prezydent w ogóle nie starał się zrozumieć sensu tych pytań, niewygodne pytania szybko zbywał, większość problemów mieszkańców lekceważył – było czuć tą przepaść między nieomylną władzą Pana Prezydenta a reszta mieszkańców
Po co były i komu te spotkania jak Pan Prezydent na wszystkie zgłaszane przez mieszkańców problemy miał wyrobione już swoje autorskie zdanie tłumacząc ze on jako Prezydent wie lepiej.
I choć spotkania były organizowane pod hasłem „Miasto bez tajemnic” odnosiło się wrażenie ze, jeśli chodzi o inwestycje w Parku Hallera Pan Prezydent usiłuje dosyć nieumiejętnie, ale mimo wszystko ukryć prawdę.
Np.: W Helikonie Pan Prezydent Podraza z pytaniami od mieszkańców zupełnie sobie nie poradził, a wręcz było widać u niego duże podenerwowanie zadawanymi pytaniami Np. do jednego z przybyłych mieszkańców Pan Prezydent powiedział „Pan mówi pierdoły”
Czy tak powinien zwracać się Prezydent do mieszkańców?
Czy to jest ta wysoka kultura i to perfekcyjne przygotowanie Pana Prezydenta, o którym na tym forum niektórzy próbują Nas przekonać?

Uważam, że Nasze miasto stać na lepszego Prezydenta…….

Ten post edytował rouse pon, 16 lis 2009 - 00:47
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kursor
post pon, 16 lis 2009 - 08:10
Post #69


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 393
Dołączył: nie, 19 lut 06
Skąd: DG
Nr użytkownika: 187



CYTAT(Kamil_ @ pon, 16 lis 2009 - 00:06) *
I podaj wreszcie jakieś argumenty ...

I proszę Cię...nie łącz PiSu z PO, bo to całkowicie inne podejście do polityki, sposobu rządzenia i poglądów na kraj...


Proszę - wprowadzanie mieszkańców miasta w błąd w sprawie wyjazdów z Parku Hallera

P.s.
patrz wątek Park Hallera

Ten post edytował kursor pon, 16 lis 2009 - 08:15
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kamil_
post pon, 16 lis 2009 - 08:26
Post #70


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,385
Dołączył: pon, 13 sie 07
Nr użytkownika: 782
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(kursor @ pon, 16 lis 2009 - 09:10) *
CYTAT(Kamil_ @ pon, 16 lis 2009 - 00:06) *
I podaj wreszcie jakieś argumenty ...

I proszę Cię...nie łącz PiSu z PO, bo to całkowicie inne podejście do polityki, sposobu rządzenia i poglądów na kraj...


Proszę - wprowadzanie mieszkańców miasta w błąd w sprawie wyjazdów z Parku Hallera

P.s.
patrz wątek Park Hallera

Mój post był skierowany do Savalasa, który jadem pluje niczym PiS. Ale jak już napisałeś, to odpowiem
Ci radni mieszają w sprawie parku, obok listy z których startowali.
Jerzy TALKOWSKI - KWW NASZA DĄBROWA
Grzegorz JASZCZURA - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Halina GŁOWACKA - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Tomasz PASEK - KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP

Jak widać Nasza Dąbrowa, PO i 2 razy PiS. Czy teraz mogę iść powiedzieć że wszyscy np. z Naszej Dąbrowy to krętacze? No proszę was...

Poza tym jeden argument jest zawsze łatwo podać bo nikt nie jest idealny,bez skazy, liczę na kolejne, tym razem od Savalasa biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
savalas
post pon, 16 lis 2009 - 17:20
Post #71


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 609
Dołączył: pią, 23 mar 07
Nr użytkownika: 612



CYTAT(Kamil_ @ nie, 15 lis 2009 - 22:06) *
Nie no super godne pochwały jest się kryć z przekrętami... Jeśli nawet tak uważasz, to coś to krycie nie wyszło SLD, że afera goniła aferę...

I podaj wreszcie jakieś argumenty a nie głupio za przeproszeniem pieprzysz, że ktoś roluje wyborców albo ma 'wstrętną gębę'. Jak nie podasz to daruj sobie wypowiadanie się i oczernianie innych, bo to co do tej pory powiedziałeś jest żałosne i świadczy tylko o tobie.

I proszę Cię...nie łącz PiSu z PO, bo to całkowicie inne podejście do polityki, sposobu rządzenia i poglądów na kraj.

PS. Zawsze najłatwiej narzekać, nie pójść do urny i psioczyć dalej. Właśnie tak w tym kraju jest, przez tych, co to im się nie chce zagłosować (uważając się za Bóg wie jak mądrego i oświeconego) a wykorzystują to oszołomy, które głosują i wybierają kogo wybierają...



po pierwsze, nie popieram ich za to, że kryli się z aferami, tylko za czasów ich rządzenia, te afery nie wychodziły mi z lodówki za każdym razem gdy sięgałem po jogurt.

po drugie, napisanie razem PO i PiS, to nie jest łączenie tych ludzi ( chociaż od wielu lat oni się schodzili i rozchodzili w różnych partiach koalicjach itp. ) tylko podsumowanie rządów ostatnich dwóch kadencji, tak się składa, że obie partie wymieniały się ostatnio w systemie władza- opozycja.

po trzecie argumenty na nieudolność obydwu władz, to pierwsze strony gazet z ostatnich 6 lat, więc pozwól, że z braku chęci na głupawą polemikę z człowiekiem który za oszołoma uważa człowieka korzystającego z prawa do odmowy pójścia na głosowanie, nie będe ich wymieniał, wystarczy ze Donald Kwak, chce mi zakazać podcierania się banknotem dwustuzłotowym kiedy będe miał na to ochotę i chce opodatkować moje pieniądze, 100 razy, aż zostanie mi bilon który jest zimny, a mój poślad nie lubi zimnego.

po czwarte, osądzać, obrażać, bez argumentów, mogę kogo chcę i kiedy chcę i nic Ci do tego, również i Tobie napiszę, że jesteś żałosny co by post ładnie zakończyć.

Ten post edytował savalas pon, 16 lis 2009 - 17:23
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bzenek
post pon, 16 lis 2009 - 17:23
Post #72


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,769
Dołączył: śro, 05 maj 04
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 87



CYTAT(rouse @ sob, 14 lis 2009 - 16:36) *
Bzenek, w jakim Ty mieście żyjesz, bo w Dąbrowie Górniczej jakby nie patrzeć to Pan Krzysztof Stachowicz jest najbardziej rozpoznawalnym obecnie politykiem – jego wizerunek widnieje na każdej większej ulicy jest prezentowany na bilbordach, siatkach wielkoformatowych, banerach itd.

Widocznie żyję w innym mieście bo Stachowicza widziałem tylko na jednym billbordzie koło real'a.

CYTAT(Arbas @ sob, 14 lis 2009 - 19:47) *
Skoro Krzysztof Stachowicz mieszka w Okradzionowie - jest pełnoprawnym, z dziada pradziada Dąbrowianinem. Jeśli sie mylę, proszę o korektę.

A jakie to ma znaczenie co on jest z dziada pradziada ? Może on w tym Okradzionowie miał dziadka w wermahcie ? wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kamil_
post pon, 16 lis 2009 - 17:25
Post #73


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,385
Dołączył: pon, 13 sie 07
Nr użytkownika: 782
Płeć: Mężczyzna



Przeczytaj ze zrozumieniem kogo nazwałem oszołomem. Człowieka, który idzie na wybory i głosuje na populistów. Nie mamy o czym gadać smile2.gif Sory.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leszek
post pon, 16 lis 2009 - 18:15
Post #74


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,974
Dołączył: sob, 01 kwi 06
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 197
Płeć: Mężczyzna
GG: 2519362 status gadu-gadu



CYTAT(savalas @ pon, 16 lis 2009 - 18:20) *
po trzecie argumenty na nieudolność obydwu władz, to pierwsze strony gazet z ostatnich 6 lat,


Ale wiesz, że PiS i PO rządzą od 4 lat?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bobik
post pon, 16 lis 2009 - 22:25
Post #75


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 42
Dołączył: śro, 15 lis 06
Nr użytkownika: 300



Ten wpis na BIP dotyczący Krzysztofa Stachowicza to bardzo ciekawa lektura. Zwłaszcza liczba interpelacji złożonych przez Pana radnego - 3 interpelacje przez okres 2 lat, to rzeczywiści zaskakujący wynik.

Pocieszające z kolei jest to, że ponad 30 procent z tych interpelacji dotyczy Dąbrowy Górniczej. Gratuluję Panu Radnemu zapału do pracy i poświęcenie ponad 1/3 czasu pracy Radnego Sejmiku Wojewódzkiego dla spraw swojego miasta.

Pełen szacun!

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Arbas
post wto, 17 lis 2009 - 09:57
Post #76


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,023
Dołączył: czw, 16 lis 06
Nr użytkownika: 307



CYTAT(bobik @ pon, 16 lis 2009 - 20:25) *
Ten wpis na BIP dotyczący Krzysztofa Stachowicza to bardzo ciekawa lektura. Zwłaszcza liczba interpelacji złożonych przez Pana radnego - 3 interpelacje przez okres 2 lat, to rzeczywiści zaskakujący wynik.

Pocieszające z kolei jest to, że ponad 30 procent z tych interpelacji dotyczy Dąbrowy Górniczej. Gratuluję Panu Radnemu zapału do pracy i poświęcenie ponad 1/3 czasu pracy Radnego Sejmiku Wojewódzkiego dla spraw swojego miasta.

Pełen szacun!

Słusznie, że oceniasz aktywność posłów, radnych, senatorów właśnie w ten sposób.
Ciekawe jak często w przeszłości oraz obecnie występowali w interesach naszego regionu Pani Pasternak, Pan Podraza, Pan Gierek, Pan Meres, Pani Libera, Pan Szarawarski?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mariuszek
post wto, 17 lis 2009 - 10:25
Post #77


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 37
Dołączył: czw, 19 lip 07
Nr użytkownika: 758
Płeć: Mężczyzna



Pan Kościelniak, Pan Andzel, Pani Malik, Pan Sosnowski jeszcze ktoś?
a czemu tych pomijasz? Oni przecież też mogli dużo zrobić dla naszej Dąbrowy, ale chyba nie zrobili.
mogli np. jakies miejsca pracy załatwić a jest niedobrze z tym u nas w Zagłębiu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mawwm
post wto, 17 lis 2009 - 10:30
Post #78


kocham Moje Miasto
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 494
Dołączył: śro, 11 cze 08
Skąd: Bajba, Centrum, Gołonóg
Nr użytkownika: 1,335
Płeć: Mężczyzna



CYTAT
Ten wpis na BIP dotyczący Krzysztofa Stachowicza to bardzo ciekawa lektura

jest jeszcze taka stronka pana Krzysztofa i tu ciekawostka: "W dniu 20 października uczestniczyłem w jubileuszowej, dziesiątej Paraspartakiadzie Śląska i Zagłębia, która odbyła się w Hali Widowiskowo-Sportowej Centrum w Dąbrowie Górniczej."
- w jakim charakterze? pytam
- jeśli zawodnika to znaczy, że p. K. S. posiada orzeczenie o niepełnosprawności
- jeśli sponsora - dobry człowiek przejmuje się losem niepełnosprawnych
- jeśli organizatora - patrz wyżej
- jeśli zaproszonego VIP-a, umie się ustawić
- jeśli ...

w innej zakładce: "Mam zaszczyt zaprosić na uroczystą Galę Jubileuszową Artysty Macieja Kot".
- dobra wiadomość, Artysta Maciej Kot wrócił z Paryża wink.gif
- ciekawostka: imię odmienione, nazwisko nie, artysta z Duuużej litery wink.gif

z pozostałych zakładek: "uczestniczyłem, objąłem mecenat artystyczny, byłem inicjatorem i współorganizatorem, jestem fundatorem, inicjowałem liczne przedsięwzięcia, zostałem uhonorowany, uczestniczę w maratonach i biegach, a w wolnym czasie gram w tenisa oraz piłkę nożną" (recepta jak znaleźć czas na grę w tenisa i piłkę nożną pomiędzy startami w maratonach i biegach - zostać prezydentem) ufff, ciężka jest dola Radnego Wojewódzkiego wink.gif (jest jeszcze: "jestem członkiem" ale wyrwane z kontekstu brzmi nieładnie - dlatego cudzysłów w nawiasie) wink.gif

Ten post edytował mawwm wto, 17 lis 2009 - 12:10


--------------------
Kto nie tworzy nic, ten tworzy chaos R.P. Feynman
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Arbas
post wto, 17 lis 2009 - 10:38
Post #79


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,023
Dołączył: czw, 16 lis 06
Nr użytkownika: 307



CYTAT(mariuszek @ wto, 17 lis 2009 - 08:25) *
Pan Kościelniak, Pan Andzel, Pani Malik, Pan Sosnowski jeszcze ktoś?
a czemu tych pomijasz? Oni przecież też mogli dużo zrobić dla naszej Dąbrowy, ale chyba nie zrobili.
mogli np. jakies miejsca pracy załatwić a jest niedobrze z tym u nas w Zagłębiu.

Pominąłem, ponieważ nie znam tych nazwisk.
Może prócz Pana Kościelniaka, który mi chwilowo wyleciał z pamięci.
Dołączam do wymienionych również Pana Dolniaka, którego znam z widzenia
i mam nawet świadomość, że karierę w Warszawie robi.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leszek
post wto, 17 lis 2009 - 12:13
Post #80


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,974
Dołączył: sob, 01 kwi 06
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 197
Płeć: Mężczyzna
GG: 2519362 status gadu-gadu



Pan Andzel to chyba ten, który ostatnio wpadł na pomysł umieszczenia w solariach ostrzeżeń o szkodliwości opalania.

O jego inicjatywach dotyczących Zagłębia również nie słyszałem.

Ogólnie - parlamentarzyści z naszych okolic mają głęboko w poważaniu zarówno region, jak i całe województwo. Niezależnie od opcji.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

48 Stron V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wtorek, 16 kwiecień 2024 - 07:55
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza