IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

17 Stron V  « < 15 16 17  
Reply to this topicStart new topic
> Wybory samorządowe 2014
Leszek
post sob, 29 lis 2014 - 10:25
Post #321


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,974
Dołączył: sob, 01 kwi 06
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 197
Płeć: Mężczyzna
GG: 2519362 status gadu-gadu



CYTAT(danielmdc @ sob, 29 lis 2014 - 10:16) *
Jeżeli wierzycie w bajki że ludzie na przestrzeni kilku miesięcy przestali myśleć to ja wam współczuję.


Nie wierzę, dlatego właśnie dziwi mnie choćby dąbrowski wynik PiS-u. tongue.gif

CYTAT(danielmdc @ sob, 29 lis 2014 - 10:16) *
Na dzień dzisiejszy wpłynęło 500 wniosków do sądów w sprawie nieprawidłowości przy wyborach. Jakoś jestem dziwnie pewny że wszystkie zostaną odpowiednio potraktowane laugh.gif


Bo większość będzie zapewne równie mocno udokumentowane jak wywody Kaczyńskieg.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bathurst
post sob, 29 lis 2014 - 10:32
Post #322


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,219
Dołączył: czw, 22 kwi 04
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 80
Płeć: Mężczyzna



A gdyby pominąć to, że Prezes powiedział, że wybory zostały sfałszowane? Gdyby skupić się na faktach a nie Prezesie to jak ocenilibyście to co się wydarzyło?


--------------------
Moje osobiste i subiektywne spojrzenie na Dąbrowę Górniczą - zapraszam

www.facebook.com/blogdabrowski.blogspot i http://blogdabrowski.blogspot.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
danielmdc
post sob, 29 lis 2014 - 10:58
Post #323


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 563
Dołączył: wto, 15 sty 13
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Nr użytkownika: 5,133
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Leszek @ sob, 29 lis 2014 - 10:25) *
CYTAT(danielmdc @ sob, 29 lis 2014 - 10:16) *
Jeżeli wierzycie w bajki że ludzie na przestrzeni kilku miesięcy przestali myśleć to ja wam współczuję.


Nie wierzę, dlatego właśnie dziwi mnie choćby dąbrowski wynik PiS-u. tongue.gif

CYTAT(danielmdc @ sob, 29 lis 2014 - 10:16) *
Na dzień dzisiejszy wpłynęło 500 wniosków do sądów w sprawie nieprawidłowości przy wyborach. Jakoś jestem dziwnie pewny że wszystkie zostaną odpowiednio potraktowane laugh.gif


Bo większość będzie zapewne równie mocno udokumentowane jak wywody Kaczyńskieg.


Ale mnie mało obchodzi wynik Pisu w Dg oni nigdy tutaj nie będą żadną siłą. Chodzi o skalę nieważnych głosów która nie jest normalnym zjawiskiem tylko oszustwem. Dlaczego te nieważne głosy nie rozłożyły się w miarę po równo w całym kraju tylko zachód nagle opanowała ciemnota intelektualna ? Ludzie ogarnijcie się. Na koniec, wszędzie widzicie Kaczora co już lekko staje się obsesją laugh.gif Tylko on zakwestionował przebieg wyborów ? Ulubieniec mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego Leszek Miller tak samo ostro się wypowiadał laugh.gif No tak wnioski trzeba odrzucić bo na pewno są słabo udokumentowane i wszystkie będą z pieczątką Kaczora. No prze jaja laugh.gif

Ten post edytował danielmdc sob, 29 lis 2014 - 11:00
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leszek
post sob, 29 lis 2014 - 12:02
Post #324


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,974
Dołączył: sob, 01 kwi 06
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 197
Płeć: Mężczyzna
GG: 2519362 status gadu-gadu



Millera nie cierpię, tak dla jasności. Zauważ, że na początku też krzyczał o sfałszowaniu, ale potem jednak do niego dotarło, że na takie twierdzenia trzeba mieć jakieś dowody, a nie tylko urażoną dumę i już mówi o bodajże o uchybieniach czy jakoś tak.
Co do różnic w sondażach i wynikach ostatecznych - już tak bywało, choćby, jeśli mnie pamięć nie myli przy okazji II tury poprzednich wyborów prezydenckich, z sondaży wynikało, że wygrał Tusk, a w miarę spływania kolejnych wyników przewaga topniała, by zamienić się w zwycięstwo Kaczyńskiego. Zgodnie z logiką należy uznać, że wtedy również sfałszowano wyniki, tak?
O zwiększaniu się liczby głosów nieważnych też mówi się przy okazji każdych kolejnych wyborów, każdorazowo słychać coś w stylu "ale poprzednio było ich znacznie mniej...".

Dlaczego na zachodzie więcej głosów nieważnych - proszę bardzo, kontrteoria równie dobra jak pomysły o sfałszowaniu wyborów (i równie karkołomna) - ludzie w tych częściach kraju, gdzie w samorządach nie wygrywa PiS są bardziej świadomi/bardziej wkurwieni i idą na wybory pokazać, że nie mają na kogo głosować. Na wschodzie, gdzie rządzi PiS albo ślepo go popierają albo mając go dość głosują przeciw niemu na konkretną partię.

CYTAT
wnioski trzeba odrzucić bo na pewno są słabo udokumentowane


Skandal, prawda? Kto to widział, żeby sąd wymagał jakiegoś udowodnienia twierdzeń! Układ, panie, służby, szara sieć i co jeszcze tylko. Przecież jak ktoś mówi, że wybory sfałszowane, to chyba wie co mówi, nie? Po co tu jakieś dowody?

CYTAT
A gdyby pominąć to, że Prezes powiedział, że wybory zostały sfałszowane? Gdyby skupić się na faktach a nie Prezesie to jak ocenilibyście to co się wydarzyło?


Był gigantyczny burdel związany z tym, że system informatyczny kupiono od firmy, która nie potrafiłaby zapewne wysłać maila. Ale nie uważam, żeby wybory były sfałszowane.

BTW - skoro już bawimy się w teorie spiskowe, mam kolejną: Kaczyński jest przekonany, że następne wybory parlamentarnie przerżnie z hukiem i przygotowuje sobie grunt na wygodne dla siebie wyjaśnianie przyczyn.

Ten post edytował Leszek sob, 29 lis 2014 - 12:02


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
danielmdc
post sob, 29 lis 2014 - 15:07
Post #325


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 563
Dołączył: wto, 15 sty 13
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Nr użytkownika: 5,133
Płeć: Mężczyzna



To ty już osądziłeś że są słabo udokumentowane a skąd to możesz wiedzieć ? Twój wywód na temat inteligencji z zachodu to jest chyba żart. To ci wkurwieni ze wschodu ulepieni są chyba z innej gliny skoro nie chcąc głosować na PIS lub PO głosowali na inne partie a nie oddawali nieważnych głosów laugh.gif I co ci idioci z zachodu osiągnęli swoim postępowaniem, zmienili te złe władze oddając nieważne głosy- NIE. Geniusze nie ma co. Rozumiem że wynik PSLu mógł być spowodowany książeczką, rozumiem jak liczba nieważnych głosów stanowi jakieś max 10 % ale nie ponad 20% czy nawet 40% no ludzie bez jaj. Albo jak słyszę jak w ośrodkach opiekuńczych czy więzieniach dana partia uzyskuje wynik 90-100% to jest to wał. Dla was nic się nie stało, liczenie głosów przez tydzień to objaw uczciwości i najwyższych standardów. Jak na Ukrainie głosy były dłużej liczone to leśniczy grzmi i pierdoli o zaniepokojeniu opóźnieniem podania wyniku wyborów oraz mnożącymi się sygnałami o istotnych nieprawidłowościach w trakcie liczenia głosów. W Polsce majaczy coś o odmętach szaleństwa no ma tupet typ laugh.gif

Ten post edytował danielmdc sob, 29 lis 2014 - 15:08
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rokko31
post sob, 29 lis 2014 - 16:26
Post #326


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 663
Dołączył: nie, 26 lis 06
Skąd: DG
Nr użytkownika: 337
Płeć: Mężczyzna



"To nie Wiecie o akcji jaka była na Facebooku, ponad 100 tysięcy członków komisji wyborczych zmówiło się żeby fałszować wyniki, sam byłem w komisji w DG i pierwsze co to było hasło "fałszujemy" i wszyscy zakreślali co chcieli razem z mężem zaufania z PiS-u"-a tak na poważanie to naprawdę wierzycie Kaczyńskiemu że wybory sfałszowali, odsetek głosów nieważnych jest zawsze duży do sejmików a teraz coraz więcej ludzie ma w dupie polityków i idą na wybory aby tylko oddać głos nieważny, trzeba być głupim i naiwnym żeby wierzyć że taka ogromna rzesza ludzi może fałszować wyniki i to akurat tylko do sejmiku wojewódzkiego a wyniki sondaży to tylko taka zabawa i gra pytających i odpowiadających i może nie mieć nic wspólnego z realnymi wynikami a zależy to czy ktoś mówi prawdę czy też buja w obłokach.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
danielmdc
post sob, 29 lis 2014 - 18:51
Post #327


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 563
Dołączył: wto, 15 sty 13
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Nr użytkownika: 5,133
Płeć: Mężczyzna



No tak róbmy z tego normalność to w następnych wyborach np. prezydenckich leśniczy wygra przy 60% głosów nieważnych laugh.gif Ci co liczyli głosy to mają gówno do powiedzenia razem z tymi śmiesznymi mężami zaufania. Jakby im kazano liczyć głosy miesiąc to by to robili bez zająknięcia laugh.gif Nie pomyślałeś dlaczego największy wałek odstawiono przy wyborach do sejmików ? Bo tam jest największa władza i największe pieniądze do rozdysponowania na strategiczne inwestycje a jak wiadomo przy takich przetargach politycy mają największe łaknienie na pieniądze.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bartek
post nie, 30 lis 2014 - 22:32
Post #328


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,266
Dołączył: pon, 03 lis 03
Nr użytkownika: 32
Płeć: Mężczyzna



W Sosnowcu zmiana na stołkach wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
KAMAZ
post pon, 01 gru 2014 - 09:42
Post #329


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 178
Dołączył: czw, 31 maj 07
Nr użytkownika: 711
Płeć: Mężczyzna
GG: 3933460 status gadu-gadu



CYTAT(danielmdc @ sob, 29 lis 2014 - 18:51) *
Ci co liczyli głosy to mają gówno do powiedzenia razem z tymi śmiesznymi mężami zaufania. Jakby im kazano liczyć głosy miesiąc to by to robili bez zająknięcia laugh.gif



A kto ma coś do powiedzenia? Kto miałby kazać? Za 300 zł bez zająknięcia?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leszek
post pon, 01 gru 2014 - 11:35
Post #330


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,974
Dołączył: sob, 01 kwi 06
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 197
Płeć: Mężczyzna
GG: 2519362 status gadu-gadu



Spoko, już nawet PiS z przystawkami zmienia front, ponoć wczoraj w TVP Info głupi i głupszy (czyli Wojciechowski i Ziobro) mieli pretensje do telewizji, że zły sondaż exit polls z 16 listopada zamówili.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rokko31
post pon, 01 gru 2014 - 17:03
Post #331


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 663
Dołączył: nie, 26 lis 06
Skąd: DG
Nr użytkownika: 337
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(danielmdc @ sob, 29 lis 2014 - 18:51) *
No tak róbmy z tego normalność to w następnych wyborach np. prezydenckich leśniczy wygra przy 60% głosów nieważnych laugh.gif Ci co liczyli głosy to mają gówno do powiedzenia razem z tymi śmiesznymi mężami zaufania. Jakby im kazano liczyć głosy miesiąc to by to robili bez zająknięcia laugh.gif Nie pomyślałeś dlaczego największy wałek odstawiono przy wyborach do sejmików ? Bo tam jest największa władza i największe pieniądze do rozdysponowania na strategiczne inwestycje a jak wiadomo przy takich przetargach politycy mają największe łaknienie na pieniądze.

Naprawdę zacznij myśleć własną głową a nie Kaczyński tylko pierdnie a Ty we wszystko wierzysz, w sztuczną mgłę, hel i zamach też uwierzyłeś? Weź się w garść chłopie....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
danielmdc
post pon, 01 gru 2014 - 17:37
Post #332


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 563
Dołączył: wto, 15 sty 13
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Nr użytkownika: 5,133
Płeć: Mężczyzna



laugh.gif

Typowy leming. Jak ktoś jest przeciwko obecnej władzy to musi być z PISu. Wszędzie Pisiory laugh.gif

Wyje.ane mam na Kaczora i jego pierdnięcia. Lepiej mi powiedz jak w przeciągu 2 tygodni idioci z zachodu nauczyli się głosować laugh.gif

Nareszcie w Sosnowcu czerwony Kazimierz kończy swoje beznadziejne rządy.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leszek
post pon, 01 gru 2014 - 17:39
Post #333


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,974
Dołączył: sob, 01 kwi 06
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 197
Płeć: Mężczyzna
GG: 2519362 status gadu-gadu



CYTAT(danielmdc @ pon, 01 gru 2014 - 17:37) *
Wyje.ane mam na Kaczora i jego pierdnięcia. Lepiej mi powiedz jak w przeciągu 2 tygodni idioci z zachodu nauczyli się głosować laugh.gif


Widać przerasta Twoją zdolność pojmowania, że po pierwsze w drugiej turze jest jedna kartka z dwoma kratkami, po drugie idą na nią zazwyczaj zdecydowani na jednego z dwóch kandydatów?
Pewnie, wygodniej jest snuć teorie spiskowe...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bathurst
post pon, 01 gru 2014 - 17:57
Post #334


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,219
Dołączył: czw, 22 kwi 04
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 80
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Leszek @ pon, 01 gru 2014 - 17:39) *
Pewnie, wygodniej jest snuć teorie spiskowe...

Od czasu do czasu biorąc udział w tej dyskusji jestem w stanie jako średnio rozgarnięty koleś zauważyć, że danielmdc co najmniej 3 krotnie już pisał, że wisi mu PIS i Kaczor. Biorąc pod uwagę liczbę ataków przypisujących tutaj danielowimdc PIS-owskie sympatie, jako średniorozgarnięciak stwierdzam, że to jest jakaś psychoza.
Doszło do sytuacji gdy niezgadzając się z "głównym nurtem" zostaje takiemu delikwentowi dorobiona gęba psychofana Kaczyńskiego i PIS-u.




--------------------
Moje osobiste i subiektywne spojrzenie na Dąbrowę Górniczą - zapraszam

www.facebook.com/blogdabrowski.blogspot i http://blogdabrowski.blogspot.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
danielmdc
post pon, 01 gru 2014 - 18:43
Post #335


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 563
Dołączył: wto, 15 sty 13
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Nr użytkownika: 5,133
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Leszek @ pon, 01 gru 2014 - 17:39) *
CYTAT(danielmdc @ pon, 01 gru 2014 - 17:37) *
Wyje.ane mam na Kaczora i jego pierdnięcia. Lepiej mi powiedz jak w przeciągu 2 tygodni idioci z zachodu nauczyli się głosować laugh.gif


Widać przerasta Twoją zdolność pojmowania, że po pierwsze w drugiej turze jest jedna kartka z dwoma kratkami, po drugie idą na nią zazwyczaj zdecydowani na jednego z dwóch kandydatów?
Pewnie, wygodniej jest snuć teorie spiskowe...


No ale jak to ? Ci "wkurwieni" tak pięknie pokazujący swoją pogardę dla systemu w pierwszej turze nagle w przeciągu dwóch tygodni spokornieli laugh.gif Jak możesz obrażać światłych braci z zachodu że w pierwszej turze przeszkodziły im kratki w ilości większej niż dwie laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leszek
post pon, 01 gru 2014 - 19:02
Post #336


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,974
Dołączył: sob, 01 kwi 06
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 197
Płeć: Mężczyzna
GG: 2519362 status gadu-gadu



Jako, że zacytowałeś mnie - wskaż proszę, gdzie przypisuję Danielowi propisowskie sympatie? Określenie "teorie spiskowe" (choć fakt, ze w naszym kraju automatycznie kojarzy się z PiS-em) nie jest zarezerwowane dla fanów Kaczyńskiego.W swoich postach odnoszę się do pisiego bredzenia, to prawda, ale nie uznaję go z automatu za "psychofana Kaczyńskiego i PIS-u" (nawet, jeżeli broni tych bzdur).Naprawdę sądzicie, że gdyby ktoś chciał sfałszować wybory robiłby to w tak niezdarny sposób?
CYTAT(danielmdc @ pon, 01 gru 2014 - 18:43) *
CYTAT(Leszek @ pon, 01 gru 2014 - 17:39) *
CYTAT(danielmdc @ pon, 01 gru 2014 - 17:37) *
Wyje.ane mam na Kaczora i jego pierdnięcia. Lepiej mi powiedz jak w przeciągu 2 tygodni idioci z zachodu nauczyli się głosować laugh.gif
Widać przerasta Twoją zdolność pojmowania, że po pierwsze w drugiej turze jest jedna kartka z dwoma kratkami, po drugie idą na nią zazwyczaj zdecydowani na jednego z dwóch kandydatów?Pewnie, wygodniej jest snuć teorie spiskowe...
No ale jak to ? Ci "wkurwieni" tak pięknie pokazujący swoją pogardę dla systemu w pierwszej turze nagle w przeciągu dwóch tygodni spokornieli laugh.gif Jak możesz obrażać światłych braci z zachodu że w pierwszej turze przeszkodziły im kratki w ilości większej niż dwie laugh.gif
Więc miałem rację, przerasta.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marcin.p
post pon, 01 gru 2014 - 19:04
Post #337


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,162
Dołączył: śro, 07 lut 07
Skąd: Gołonóg Starówka, Zagłębie Dąbrowskie
Nr użytkownika: 446
Płeć: Mężczyzna
GG: 11390668 status gadu-gadu



Na fali wyników w Sosnowcu, wydaje mi się, że "wreszcie przyda się" GZM. No bo gdzieś tego Kazia koledzy będą musieli upchnąć. Obstawiam, że albo wsadzą go na szefa GZM-u albo do KZK GOP za Romusia, którego wcisną do... GZM-u.

Ten post edytował marcin.p pon, 01 gru 2014 - 19:05


--------------------
Pozdrawiam!
Marcin
Go to the top of the page
 
+Quote Post
danielmdc
post pon, 01 gru 2014 - 19:45
Post #338


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 563
Dołączył: wto, 15 sty 13
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Nr użytkownika: 5,133
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Leszek @ pon, 01 gru 2014 - 19:02) *
Jako, że zacytowałeś mnie - wskaż proszę, gdzie przypisuję Danielowi propisowskie sympatie? Określenie "teorie spiskowe" (choć fakt, ze w naszym kraju automatycznie kojarzy się z PiS-em) nie jest zarezerwowane dla fanów Kaczyńskiego.W swoich postach odnoszę się do pisiego bredzenia, to prawda, ale nie uznaję go z automatu za "psychofana Kaczyńskiego i PIS-u" (nawet, jeżeli broni tych bzdur).Naprawdę sądzicie, że gdyby ktoś chciał sfałszować wybory robiłby to w tak niezdarny sposób?
CYTAT(danielmdc @ pon, 01 gru 2014 - 18:43) *
CYTAT(Leszek @ pon, 01 gru 2014 - 17:39) *
CYTAT(danielmdc @ pon, 01 gru 2014 - 17:37) *
Wyje.ane mam na Kaczora i jego pierdnięcia. Lepiej mi powiedz jak w przeciągu 2 tygodni idioci z zachodu nauczyli się głosować laugh.gif
Widać przerasta Twoją zdolność pojmowania, że po pierwsze w drugiej turze jest jedna kartka z dwoma kratkami, po drugie idą na nią zazwyczaj zdecydowani na jednego z dwóch kandydatów?Pewnie, wygodniej jest snuć teorie spiskowe...
No ale jak to ? Ci "wkurwieni" tak pięknie pokazujący swoją pogardę dla systemu w pierwszej turze nagle w przeciągu dwóch tygodni spokornieli laugh.gif Jak możesz obrażać światłych braci z zachodu że w pierwszej turze przeszkodziły im kratki w ilości większej niż dwie laugh.gif
Więc miałem rację, przerasta.


Nie dogadamy się w sprawie wyborów twoje teorie przerastają wszystko. Widzisz dla mnie lemingi z PO to jest jeszcze wyższa liga bredni i teorii spiskowych niż ci od Kaczora. Chłopie w tym kraju większość rzeczy wali się przez niezdarność laugh.gif Co do Kazia to być może będzie startował w przyszłym roku do parlamentu wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bathurst
post pon, 01 gru 2014 - 20:53
Post #339


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,219
Dołączył: czw, 22 kwi 04
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 80
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Leszek @ pon, 01 gru 2014 - 19:02) *
Jako, że zacytowałeś mnie - wskaż proszę, gdzie przypisuję Danielowi propisowskie sympatie? Określenie "teorie spiskowe" (choć fakt, ze w naszym kraju automatycznie kojarzy się z PiS-em) nie jest zarezerwowane dla fanów Kaczyńskiego.W swoich postach odnoszę się do pisiego bredzenia, to prawda, ale nie uznaję go z automatu za "psychofana Kaczyńskiego i PIS-u" (nawet, jeżeli broni tych bzdur)


Fakt, mogłeś tak pomyśleć - więc naturalnie jestem zobowiązany do wytłumaczenia i sprostowania. Nie chodziło mi o Ciebie ani konkretne wskazywanie palcem, tylko o hasło które napisałeś -dobrze obrazuje zjawisko które sam uznałeś za automatyzm. Na bazie hasła chciałem napisać o sednie sprawy, które myślę ciągle jest pomijane a dyskusje rozbijają się o emocje.
Pomijam sympatie i antypatie polityczne. Można mi przypisać sympatię do PIS-u a na pewno do poczynań Lecha Kaczyńskiego ( wiem nie zgadzasz się z jego polityką - ok) Ale z czystym sumieniem mogę napisać, że nie mam w głowie automatyzmu dotyczącego PO, Tuska itd.
Moim zdaniem kierują nami właśnie sympatie i antypatie polityczne a nie fakty i merytoryka. Albo inaczej - nasza jako dyskutantów politycznych merytoryka jest ograniczona i wypatrzona przez emocje. Bardzo często niestety negatywne, pełne niechęci, wręcz wrogości.
Kaczyński moim zdaniem głupio zrobił, oceniając wybory jako sfałszowane. Osobiście nie uważam na 100% że zostały sfałszowane. Uważam natomiast, że taki bajzel jak u nas nie zawsze jest tylko kwestią niechlujstwa. Uważam, że zaniechanie jest często celowym działaniem pozwalającym na dokonanie szwindli, przekręcenia kasy czy nieuczciwej gry politycznej.

Ten post edytował Bathurst pon, 01 gru 2014 - 20:54


--------------------
Moje osobiste i subiektywne spojrzenie na Dąbrowę Górniczą - zapraszam

www.facebook.com/blogdabrowski.blogspot i http://blogdabrowski.blogspot.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post

17 Stron V  « < 15 16 17
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piątek, 29 marzec 2024 - 06:08
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza