IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

9 Stron V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Strony internetowe o DG
grzegorz475
post pią, 30 cze 2006 - 17:39
Post #41


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 51
Dołączył: sob, 10 gru 05
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 175



http://www.dabrowa.friko.pl strona o Dąbrowie Górniczej. oglądajcie i wpisujcie się do księgi gości
Go to the top of the page
 
+Quote Post
olo
post sob, 01 lip 2006 - 14:42
Post #42


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,171
Dołączył: pon, 01 wrz 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 18
Płeć: Mężczyzna
GG: 1387662 status gadu-gadu



QUOTE(grzegorz475)
http://www.dabrowa.friko.pl strona o Dąbrowie Górniczej. oglądajcie i wpisujcie się do księgi gości


Nie reklamuj się więcej. Bądź łaskaw docenić mój (nasz) cenny czas, którego nie mam zamiaru marnować na takie badziewie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master
post sob, 01 lip 2006 - 21:23
Post #43


FdZD
******

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 1,390
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 5
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(olo)
QUOTE(grzegorz475)
http://www.dabrowa.friko.pl strona o Dąbrowie Górniczej. oglądajcie i wpisujcie się do księgi gości


Nie reklamuj się więcej. Bądź łaskaw docenić mój (nasz) cenny czas, którego nie mam zamiaru marnować na takie badziewie.


Czemu badziewie :?: :?: :?: Owszem w porownaniu do strony www.dabrowa.pl jest to strona uboga , ALE chłopak widac chce coś robić , interesuje sie miastem itp itd , a troche fotek tam jest.

Jak nie pasuje to nie wchodz 8)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post sob, 01 lip 2006 - 23:18
Post #44


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(klocek)
QUOTE(olo)
QUOTE(grzegorz475)
http://www.dabrowa.friko.pl strona o Dąbrowie Górniczej. oglądajcie i wpisujcie się do księgi gości


Nie reklamuj się więcej. Bądź łaskaw docenić mój (nasz) cenny czas, którego nie mam zamiaru marnować na takie badziewie.


Czemu badziewie :?: :?: :?: Owszem w porownaniu do strony www.dabrowa.pl jest to strona uboga , ALE chłopak widac chce coś robić , interesuje sie miastem itp itd , a troche fotek tam jest.

Jak nie pasuje to nie wchodz 8)




A tak na powaznie to troche mi ta strona za bardzo strone Darka przypomina


KOLEDZY

NIE SKACZMY SOBIE DO OCZU biggrin.gif :5: :19:


CYTAT" Slodko Gorzki"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
olo
post czw, 06 lip 2006 - 08:15
Post #45


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,171
Dołączył: pon, 01 wrz 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 18
Płeć: Mężczyzna
GG: 1387662 status gadu-gadu



QUOTE(klocek)
QUOTE(olo)
QUOTE(grzegorz475)
http://www.dabrowa.friko.pl strona o Dąbrowie Górniczej. oglądajcie i wpisujcie się do księgi gości


Nie reklamuj się więcej. Bądź łaskaw docenić mój (nasz) cenny czas, którego nie mam zamiaru marnować na takie badziewie.


Czemu badziewie :?: :?: :?: Owszem w porownaniu do strony www.dabrowa.pl jest to strona uboga , ALE chłopak widac chce coś robić , interesuje sie miastem itp itd , a troche fotek tam jest.

Jak nie pasuje to nie wchodz 8)


Jest stare powiedzenie "dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane" Ktoś tu napisał że mu strona przypomina.... Mało że przypomina, jest niemal wiernym mirrorem tamtej. Tyle że takim który trochę przypomina zwierciadło wyszczyplające. Co znaczy, że strona jest uboga? Jest uboga, bo autor ją taką uczynił. I jeszcze się tym pochwalił. Jezeli robi witrynę i chce się nią pochwalić, to nie robi jej ubogiej. Robi ją bogatą, choćby to miały być bogate tylko trzy strony pełne fotek, a potem dopiero poszerza o kolejne działy tematyczne. W złym zwyczaju jest podanie linków, które jeszcze nie są podpięte. Czy robiąc stronę autor nie zapoznała się z układem obowiązkowych reklam. Otwieram Księgę Gości i nie widzę odnosnika. Podsumuję: Strona bez polotu, bez cienia własnego pomysłu. Czy pan Dróżdż pisze na swojej stronie o dyżurach aptek, podaje adresy szpitali czy gazowni? Nie. Dlaczego więc przynajmniej raz w tygodni zaglądamy na tę stronę. Jeżeli autor strony odpowie sobie na to pytanie zrozumie mój przekaz. Wchodzenie na drabinę najwygodniej zaczynać od pierwszego szczebla.


QUOTE
Jak nie pasuje to nie wchodz 8)


Oczywiście że nie będę wchodził, dopóki nie spotkam w tej rubryce informacji, że strona jest skończona, można tam zaglądać, a autor z pokorą prosi o opinie na temat swojego dzieła, bo jest śwadom, tegoż dzieła, niedoskonałości. Mnie internet nie służy już, li tylko, do zabawy, zaglądam tylko tam gdzie mogę znaleźć coś ciekawego, coś czego dotychczas nie znalazłem, i to coś musi pojawiać się szybko i nie może być zasłaniane reklamami. Czy ta strona wyróżnia się nowatorskim designem, czy ta strona wnosi jakieś nowe informacje, czy autor ma nam coś nowego do zaproponowania? Po trzykroć NIE. To, że coś posklejał i powklejał to jeszcze mało, żeby tracić czas na zaglądanie na jego stronę.
Życzę autorowi przedewszystkim cierpliwości i żeby znalazł sobie dużo czasu na serfowanie po sieci w poszukiwaniu pomysłów. W lesie tylko muchomory są dobrze widoczne.laugh.gif
pozdrawiam olo
Go to the top of the page
 
+Quote Post
grzegorz475
post czw, 27 lip 2006 - 11:42
Post #46


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 51
Dołączył: sob, 10 gru 05
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 175



Witam. Zapraszam do odwiedzenia mojej strony www.dabrowa.friko.pl w nowej wersji mam nadzieję że się spodoba. niektóre działy wymagają dokończenia co stanie się niebawem. po ostatnich komentarzach zmieniłem wyglądad i opisy by nie była to strona przypominająca dabrowa.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vacu
post czw, 27 lip 2006 - 13:51
Post #47


Smokin' nigga
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,125
Dołączył: sob, 01 maj 04
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 85
Płeć: Mężczyzna
GG: 2275899 status gadu-gadu
Tlen: vacu status tlen



QUOTE(grzegorz475)
Witam. Zapraszam do odwiedzenia mojej strony www.dabrowa.friko.pl w nowej wersji mam nadzieję że się spodoba. niektóre działy wymagają dokończenia co stanie się niebawem. po ostatnich komentarzach zmieniłem wyglądad i opisy by nie była to strona przypominająca dabrowa.pl
Powiem tak: mnie się podoba o wiele bardziej od starej wersji jednak pozostał jeden z grzechów głównych: reklamy! Jeśli dodaje je hosting [friko.pl] to radzę go zmienić [polecam http://ovh.org/pl/], bo w Operze np. skutecznie zniechęcają do oglądania. Jeśli dodajesz je ty to proponowałbym zmniejszenie stopnia ich natręctwa - z tego pływającego flasha w ogóle proponuję zrezygnować - to zakała 'Operowców' - natomiast adkontekst proponuję umieścić statycznie, żeby nie pływał po stronie zasłaniając to i owo.
Co do zawartości to nie mam teraz za bardzo czasu żeby się wczytywać ale na pierwsze kilka rzutów oka wygląda rozsądnie.
Generalnie zmierzasz w dobrą stronę biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Krawiec
post sob, 02 wrz 2006 - 19:37
Post #48


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 312
Dołączył: sob, 13 wrz 03
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie (Sosnowiec)
Nr użytkownika: 21



Strona częściowo o Dąbrowie Górniczej. Nie wiem czy Olo nas zaakceptuje ale zaryzykuję :-)

www.zaglebie.info

Zapraszam szczególnie do nowo otwartej galerii (art plus wydarzenia)

http://www.zaglebie.info/wobiektywie/index.php

Pozdówki


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pozdrawiam
post sob, 02 wrz 2006 - 22:37
Post #49


jasiek
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,062
Dołączył: śro, 06 sie 03
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 3



No strona fajna tylko oparta na "przedrukach". A niestety niektóre artykuły DZ i GW to czysty kretynizm. A takie serwisy, jak obserwuje, bezkrytycznie szerzą ten kretynizm. A to chyba nie o to chodzi.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post sob, 02 wrz 2006 - 23:57
Post #50


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Krawiec)
Strona częściowo o Dąbrowie Górniczej. Nie wiem czy Olo nas zaakceptuje ale zaryzykuję :-)

www.zaglebie.info

Zapraszam szczególnie do nowo otwartej galerii (art plus wydarzenia)

http://www.zaglebie.info/wobiektywie/index.php

Pozdówki


Mi sie akurat stronka podoba. Same konkrety na temat naszego regionu.
Czysto i przejrzyscie
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post nie, 03 wrz 2006 - 00:36
Post #51


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



Jezeli bylo to sorrka,ale to sie nazywa incjatywa

http://www.gedabrowa.republika.pl/index.htm
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Krawiec
post nie, 03 wrz 2006 - 13:45
Post #52


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 312
Dołączył: sob, 13 wrz 03
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie (Sosnowiec)
Nr użytkownika: 21



QUOTE(pozdrawiam)
No strona fajna tylko oparta na "przedrukach". A niestety niektóre artykuły DZ i GW to czysty kretynizm. A takie serwisy, jak obserwuje, bezkrytycznie szerzą ten kretynizm. A to chyba nie o to chodzi.


Jeśli chodzi o stronę główną(newsową), to rzeczywiście jest ona oparta o reprinty, niemniej w dziale Sport często robimy własne relacje , w Kulturze i rozrywce również, a w Poznaj... rzadko się zdarza żebyśmy cokolwiek przeklejali.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pozdrawiam
post pon, 04 wrz 2006 - 03:22
Post #53


jasiek
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,062
Dołączył: śro, 06 sie 03
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 3



No ja nie mam nic przeciwko reprintom. No musicie mieć jakieś źródło informacji. Ja po prostu przeglądam serwisy tego typu dosyć często i obserwuje całkowitą bezkrytyczność wobec zamieszczanych artykułów. Generalnie jakiś pismak z gazety napisze jakąś zmyśloną historyjkę, tanią sensacje lub artykuł oparty na jakiś faktach, ale z całą masą błędów i nagle ten artykuł znajduje się we wszystkich serwisach. Dlatego warto byłoby czasami odcedzić news od widzimisie pismaka. Po prostu za bardzo wierzycie w profesjonalność lokalnych mediów. A jest coraz gorzej.

Poza tym serwis rewelacja.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post pon, 04 wrz 2006 - 17:05
Post #54


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,106
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



a ciekawe co tutaj bedzie :?:
www.dg.pl


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
olo
post pon, 11 wrz 2006 - 10:47
Post #55


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,171
Dołączył: pon, 01 wrz 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 18
Płeć: Mężczyzna
GG: 1387662 status gadu-gadu



QUOTE(Krawiec)
Strona częściowo o Dąbrowie Górniczej. Nie wiem czy Olo nas zaakceptuje ale zaryzykuję :-)

www.zaglebie.info

Zapraszam szczególnie do nowo otwartej galerii (art plus wydarzenia)

http://www.zaglebie.info/wobiektywie/index.php

Pozdówki


Znam ją od jakiegoś czasu. Mam w ulubionych.

QUOTE(grzegorz475)
Witam. Zapraszam do odwiedzenia mojej strony www.dabrowa.friko.pl w nowej wersji mam nadzieję że się spodoba. niektóre działy wymagają dokończenia co stanie się niebawem. po ostatnich komentarzach zmieniłem wyglądad i opisy by nie była to strona przypominająca dabrowa.pl

Grzesiu, pod firefoxem, to ja się wiele nie naoglądałem, ale obiecuję, że obejrzę stronę w IE lub operze. Rada na dziś, jeśli można. My, w tej części świata już tak mamy, że czytamy od lewej do prawej, więc i ja szukałem odnośników po lewej. Jest lepiej. Pozdrawiam. olo
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mydliczek
post czw, 14 wrz 2006 - 12:30
Post #56


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 290
Dołączył: pią, 08 kwi 05
Nr użytkownika: 139
Płeć: Mężczyzna



na stronie miasta pojawiła się kamerka. Nie wiem od kiedy jest, nie pokazuje nic ciekawego, ale tekst obok jest zachęcający :roll: hehe Jak się naciśnie z prawej na "więcej" i dobrze się trafi to jest parę fotek z dg i niby są filmiki promocyjne dg po polsku i angielsku, ale jakoś nie da się w nie wejść (symbol taśmy i kasety z prawej). Ale może coś się tam pojawi laugh.gif

link:
http://www.dabrowa-gornicza.pl/kamera/

pozatym ciekawa jest też ta strona dla inwestorów:roll:, której odnośnik jest na tej promocyjnej stronie
http://www.dabrowa-gornicza.com/
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post czw, 14 wrz 2006 - 13:22
Post #57


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,106
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



o stronie urzedu jest watek we "wladzach" http://www.dg.mdc.webd.pl/viewtopic.php?t=13&start=45
widac ze poprawili ta strone http://www.wirtualna.dabrowa-gornicza.pl/

a strona dla inwestorow jest od baaardzo dawna


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
syzio
post czw, 21 wrz 2006 - 16:35
Post #58


Dąbrowa G
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 626
Dołączył: wto, 15 lis 05
Skąd: PL
Nr użytkownika: 168
Płeć: Mężczyzna
GG: 3563765 status gadu-gadu
Skype: syzio0 status skype



:)+-->
QUOTE(:))
a ciekawe co tutaj bedzie :?:
www.dg.pl[/quote]
Na www.dg.pl ma być:
Witam,

Strona jest na etapie projektu graficznego. Do końca października zakończymy część programistyczną.
W pierszej połowie listopada pojawi się wersja beta portalu.
Na początek udostępniony zostanie system kont pocztowych oraz wizytówek www w domenie DG.pl
Do końca roku powstanie bezpłatny branżowy katalog firm i instytucji z terenu naszego miasta.
Potem dołączą: forum, czat, aktualności, itd.

źródłem jest e-mail wysłany do redakcji biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post czw, 21 wrz 2006 - 16:51
Post #59


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,106
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



ciekawe czy im sie uda zaistniec przy niestety malym zainteresowaniu mieszkancow naszym miastem co znajduje odzwierciedlenie i w internecie.

czy bedzie konkurencja dla forum :?: Nasze forum juz jest mozna powiedziec wyspecjalizowane tongue.gif i swietnie takze ze jest nowa domena :)


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post czw, 21 wrz 2006 - 17:23
Post #60


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Jeśli chodzi o branżowy katalog firm z naszego miasta to takowy istnieje już. Posiada go firma Superstacja.pl z Dąbrowy Górniczej. Znajduje się ona pod adresem www.superstacja.pl co ciekawe firma ta także zarządza i tworzy sklepy internetowe dla swoich klientów zrzeszone w pasażu handlowy www.banko.pl 8)

Czy taki serwis ma racje bytu, chyba tak skoro ktoś się tym zajmuje i na tym zarabia. Z tego co wiem superstacja.pl ma ok 40000 unikalnych wejśc miesięcznie. Czy to dużo.. musicie sami ocenić. :)

Co do konkurencyjności.. nie sądze. laugh.gif Myślę że jednak tamten portal jeśli już to będzie pełnił bardziej rolę informacyjną.

Co do naszej domenki, to troche już podziałałem, pododawałem do katalogów niektórych. laugh.gif Onet i Google czeka na akceptacje przez modratora, niestety usługa dodania strony na niektórych katalogach jest płatna (np. wp życzy sobie sms-a za 9zł). Ale jak będe miał jeszcze czasu to zadziałam więcej.

Pozdrawiam
Go to the top of the page
 
+Quote Post

9 Stron V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piątek, 19 kwiecień 2024 - 21:27
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza