IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

 
Closed TopicStart new topic
> Darujecie sobie wklejanie całych tekstów...
olo
post śro, 27 kwi 2005 - 12:04
Post #1


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,171
Dołączył: pon, 01 wrz 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 18
Płeć: Mężczyzna
GG: 1387662 status gadu-gadu



Na miŁoŚĆ boskĄ nie wklejajcie caŁych artykuŁÓw z Naszego Miasta. Wystarczy link. Szlag mnie trafia jak muszĘprzewijaĆ kosmicznĄ iloŚĆ tekstu, ktÓry juŻ przeczytaŁem wczeŚniej na NM , Żeby przeczytaĆ komentarz autora wĄtku w stylu "co wy na to".
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post śro, 27 kwi 2005 - 12:14
Post #2


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



a nie pomyslales o tym ze te linki po niedlugim czasie przestaja dzialac :?: albo strony sa kasowane albo jest platny dostep do archiwum. Wtedy wogole nie mozna sie cofnac i dowiedziec co bylo wczesniej w watku :!: Kiedys na forum bylo odwrotnie i wszyscy sami zachecali zeby wklejac wszystko a nie link
Go to the top of the page
 
+Quote Post
olo
post śro, 27 kwi 2005 - 13:36
Post #3


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,171
Dołączył: pon, 01 wrz 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 18
Płeć: Mężczyzna
GG: 1387662 status gadu-gadu



:)+-->
QUOTE(:))
a nie pomyslales o tym ze te linki po niedlugim czasie przestaja dzialac :?: albo strony sa kasowane albo jest platny dostep do archiwum. Wtedy wogole nie mozna sie cofnac i dowiedziec co bylo wczesniej w watku :!: Kiedys na forum bylo odwrotnie i wszyscy sami zachecali zeby wklejac wszystko a nie link[/quote]
PomyslaŁem, i pozostajĘjak na poczĄtku. MoŻe wystarczy zadaĆ sobie trudu i wklejaĆ szczegÓlnie interesujĄce fragmenty artykuŁu wraz ze swoim komentarzem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post śro, 27 kwi 2005 - 16:12
Post #4


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



nie kazdego intereuje to samo. A dzieki temu mamy tez wlasne bezplatne archiwum na wiekszosc interesujacych tematow i dzieki temu przeglad kazdej sytuacji(problemu) od samego poczatku. Jesli o mnie chodzi to moge juz wogole nic nie wklejac a co mnie interesuje zostawie sobie na dysku. A ostatnio wogole nie wiem czy jest sens na forum cos pisac bo zrobilo sie pusto prawie nikt nic juz nie pisze

PS. jak daaawniej wkleilem fragment albo link to zaraz mnie ktos poprawial i wklejal wszystko.

Niech sie inni wypowiedza w tej sprawie, najlepiej tez klocek i kwasny tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
olo
post śro, 27 kwi 2005 - 18:41
Post #5


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,171
Dołączył: pon, 01 wrz 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 18
Płeć: Mężczyzna
GG: 1387662 status gadu-gadu



MoŻe to ŚcisŁy podziaŁ na "dziaŁy" powoduje, Że to forum jest martwe (prawie). MoŻe wystarczĄ dwa, trzy dziaŁy np. MIASTO, OKOLICE, INNE no i moŻe wŁaŚnie dziaŁ PRZEDRUKI na ktÓry siĘmoŻemy linkami powoŁywaĆ po wklejeniu. ZdarzyŁo mi siĘjuŻ, Że chciaŁem coŚ napisaĆ i nijak nie mogŁem znaleĹşĆ odp. "dziaŁu" w ktÓrym mÓgŁbym umieŚciĆ to "coŚ"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rafi
post śro, 27 kwi 2005 - 19:15
Post #6


Rafi
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 25 sie 03
Skąd: DG City
Nr użytkownika: 15



QUOTE(olo)
ZdarzyŁo mi siĘjuŻ, Że chciaŁem coŚ napisaĆ i nijak nie mogŁem znaleĹşĆ odp. "dziaŁu" w ktÓrym mÓgŁbym umieŚciĆ to "coŚ"

Zawsze mozesz utworzyc nowy watek w jakims dziale. Jak bedzie bardzo odstawal to klocek go przeniesie gdzie trzeba. Ewentualnie zawsze do dyspozycji jest hyde-park..
Co zas sie tyczy przedrukow, to mnie one nie przeszkadzaja, choc nieraz przydaloby sie wyrazniejsze oddzielanie artykulu od komentarza wink.gif. Mozliwe jest oczywiscie stworzenie dzialu Przedruki, jak sygnalizuje Olo, ale nie wiem czy nie wprowadzilo by to dodatkowego zamieszania odnosnie ewentualnych komentarzy do wklejanych artykulow.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post śro, 27 kwi 2005 - 20:20
Post #7


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



hmm no moglby byc taki dzial "Prasa o DG" tylko zeby zamieszania dodatkowego nie wprowadzil, bo gdzie wtedy komentowac - albo dzial tylko do wklejania calych artykulow a potem fragmenty tylko z nich cytowalo by sie w komenatrzach w innych watkach.
Albo zeby odroznic cytat z prasy od komentarza wpisywac jakos tak

"
QUOTE(GW @ DZ itp)
wklejona tresc


komentarz"

PS. a tak wogole to tylko kilka osob na tym forum interesuje sie sprawami miasta na codzien, a reszta znacznie bardziej interesuje sie jakimis zagrywkami politycznymi, aferami - np ataki na prezdenta czy cos podobnego i wtedy takie watki dopiero zaczynaja zyc tongue.gif Wyjatkowe ozywienie na forum ostatnio bylo przy opubikowania strategii rozwoju miasta i pomyslu stadionu. A teraz znowu nie wiadomo gdzie sie wszyscy pogubili. Pewnie forum znowu ozyje jak cos ciekawego wydarzy sie w sprawie Mitexu
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Closed TopicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piątek, 29 marzec 2024 - 08:39
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza