IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

5 Stron V   1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> Klub MMKS Dąbrowa Górnicza, zarząd, problemy, opinie...
Robert123
post pią, 08 gru 2006 - 21:26
Post #1


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 229
Dołączył: śro, 06 gru 06
Nr użytkownika: 357
Płeć: Mężczyzna



Napiszę jeszcze raz TRZEBA ZAPROSIĆ na czat PANA KOĆMĘ!!!!!! Powinien nam kibicom wyjaśnić parę rzeczy PANIE ADMINIE strony hali sportowej CENTRUM SERDECZNIE PANA prosimy o zorganizowanie spotkania na czacie z panem KOĆMĄ!!!!!!!!
Rozumię rozgoryczenie porażką w meczu z Łańcutem, a jutro może być różnie. Stawiam 40 % dla DG a 60 % dla Wisły. Nie ma się co czarować jutrzejszy mecz będzie prawdziwym meczem PRAWDY. Porażka daje naszej drużynie minimalne szanse na zajęcie pierwszego miejsca przed play-offami. Znowu pozostaną .... BARAŻE. My kibice bardzo lubimy baraże...... Wisła w tym sezonie kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa, nie gubią tzw. "głupich punktów" jak nasze dziewczyny. Proszę spojrzeć z Łańcutem strata 3 pkt już na początku rozgrywek zrobiła swoje, nawet wygranie jutrzejszego meczu nie pozwoli MMKS-owi na zajęcie 1 miejsca tylko na ZMNIEJSZENIE różnicy punktowej. Być może jest to "cisza przed burzą" i dziewczyny wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności. Nie zamierzam w tym miejscu ubolewać, że dziewczyny poniosły porażkę. W sporcie są chwile na zwycięstwo i radość po zwycięstwie oraz smutek i łzy po porażce. Każdej drużynie może zdarzyć się obniżka formy.
W tym miejscu nasuwa mi się jeszcze jeden wniosek, czy rzeczywiście zarządowi klubu i działaczom zależy na odniesieniu sukcesu sportowego, czy jest to tylko MYDLENIE OCZU.??????? My kibice bardzo chcielibyśmy oglądać mecze w wyższej klasie rozgrywkowej, tylko czy w pewnym momencie ktoś nie powie " mili Państwo nie stać nas na awans rezygnujemy"
Jest to klub miejski jak wskazuje jego nazwa - a stąd najlepsza droga do promocji MIASTA. Czy WAM panowie ZARZĄDZAJĄCY TYM MIASTEM NIE ZALEŻY NA TYM? Naprawdę mam wrażenie, że nie!!!! Piękna hala jakiej inne miasta mogą tylko pozazdrościć, wspaniali kibice, tylko brak jednego PROMOCJI i jeszcze raz PROMOCJI.

Ten post edytował kwintosz pon, 10 wrz 2007 - 21:53
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gregorian79
post pią, 08 gru 2006 - 22:26
Post #2


baczny obserwator:)
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 94
Dołączył: czw, 07 gru 06
Skąd: DG
Nr użytkownika: 358
Płeć: Mężczyzna



..podpisujac sie pod tym co napisal poprzednik, chcialbym tez zwrocic byc moze na ta sprawe uwage Pana prezydenta Podrazy..
IMHO, jesli wykazuje zainteresowanie sportem dabrowskim, a na meczach bywa..-"miejmy nadzieje,ze w zwiazku z zainteresowaniem sportem":)-proponowalbym zwrocic uwage na to co sie tu wogole dzieje..z tego co ja widze to na razie tego wozka nikt nie ma zamiaru pociagnac,lub kazdy ciagnie go w inna strone,a jak ktos slusznie zauwazyl w przypadku przyjscia sukcesow wszyscy sie beda podpisywali pod nim obiema rekami..moze zwrocenie uwagi Panie prezydencie tez na nasze problemy,na problemy ludzi goniacych za "powaznym" sportem w 140tys miescie moga byc sposobem na wzmocnienie autorytetu w poczatkowej fazie prezydentury:)..moze moglby nad tym tez zastanowic sie caly przekroj ewentualnych "pseudodobrodziejow" grzmiacych wtedy jak to kazdy dokladal cegielke..
doprawdy slowa Pani sekretarki,iz klub ma maly budzet i nie stac go na wydrukowanie 100 plakatow jest zalosne i jak najbardziej nie na miejscu przy jednoczesnym mydleniu nam oczu i rozdmuchiwania nadziei na awans..bo.."byc moze sie zdarzy,wiec wtedy ktos powie ze w tym celu sie wszystko robilo"..
SAMO NIC SIE NIE ZDARZY,A PRZY OKAZJI POCIAGNIECIE TO WSZYSTKO NA SPORTOWE DNO(jak caly sport w Dabrowie) PRZY TAKIEJ STRATEGII..
na razie to cytujac slowa pana Stuhra "ja tu widze niezly burdel"-i to na kazdej plaszczyznie tego siatkarskiego przedsiewziecia..
..MOZE BY NAD TYM POMYSLEC TERAZ,KIEDY JEST NA TO ODPOWIEDNI MOMENT..

..zirytowany lekuchno tym wszystkim i miejacy nadzieje ze jutro nie przybedzie nam kibicom kolejnych pytan,a jesli juz to moze ktos w koncu ewnetualnie na nie odwazy sie odpowiedziec.. rolleyes.gif

Ten post edytował gregorian79 pią, 08 gru 2006 - 22:28


--------------------
..w LSK znów w hali się spotkamy..WYGRAMY WYGRAMY WYGRAMY!!!..

..na dobre i na złe..i w kazdej lidze..będziemy zawsze tam,gdzie one będą grać..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Robert123
post nie, 10 gru 2006 - 13:41
Post #3


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 229
Dołączył: śro, 06 gru 06
Nr użytkownika: 357
Płeć: Mężczyzna



Na najbliśzym meczu tj 6 stycznia 2007 większośc widzów otrzyma ponizsze pisma dotyczące obecnej sytuacji w MMKS - sekcja siatkówki.

Oto jego treść:

Do sympatyków i kibiców MMKS

W bieżącym sezonie, tj. 2006/2007 nasza drużyna występująca w I lidze siatkówki kobiet ma niepowtarzalną szansę na odniesienie historycznego sukcesu, jakim niewątpliwie byłby awans do Ligi Siatkówki Kobiet. Patrząc jednakże na WŁADZE KLUBU MMKS i ich „działania” w tej sferze odnosi się wrażenie, że tym panom nie zależy na niczym!!! (w szczególności mamy tu na myśli PANA PREZESA Roberta Koćmę). Poniżej zamieszczamy „główne bolączki”, które nas widzów i sympatyków MMKS najbardziej nurtują.

1. Dlaczego nie ma REKLAMY w naszym mieście informującej o tym, że w hali sportowej „CENTRUM” odbywają się mecze siatkówki. Dzwoniąc do klubu pani sekretarka odpowiedziała” plakaty wiszą na hali, a klubu nie stać na afisze” - pytam się gdzie i kto w ostatnim czasie widział jakiekolwiek afisze?? Komentarz: Tą odpowiedzią SZANOWNY PANIE KOĆMA pana sekretarka dała nam do zrozumienia, że PAN i podobni panu ludzie mają sport daleko gdzieś…… Nie oszukujmy się jeżeli chcemy awansować do LSK – musi poprawić się organizacja meczów i każdy zainteresowany kibic i sympatyk powinien o tym wiedzieć, a wydrukowanie i rozklejenie afiszy nie powinno stanowić tym samym problemu.
Niedoinformowanie przekłada się bezpośrednio na niską frekfencję, ale taka chyba jest „z góry planowana”, co było widać na szlagierowym spotkaniu z Wisłą ENION Kraków. W meczu tym, jedna strona trybuny była zapełniona, druga strona tradycyjnie zamknięta, a WIDZOWIE o zgrozo zgromadzeni na stojąco w każdym wolnym miejscu wokół!!!!. Może następnym razem zorganizujecie mecz przy pustych trybunach- BĘDZIECIE MIEĆ ŚPOKÓJ!!!!!!

WIDAĆ DLA PANA PANIE KOĆMA TO TEMAT NIE DO PRZESAKOCZENIA!!!! Klub MMKS to klub miejski jak wskazuje jego nazwa – a tym samym panowie radni i PAN PANIE PREZYDENCIE powinniście starać się o wypromowanie klubu, a stąd prosta droga do promocji miasta.

2. Dlaczego SZANOWNY PANIE KOĆMA nie ma w klubie osoby, która zajęłaby się poszukiwaniem ewentualnych sponsorów lub instytucji, które chętnie wspomogłyby siatkówkę, a tym samym wypromowały swoje firmy???? Przy obecnym poziomie zespołu nie byłoby to arcytrudne, tylko KTOŚ TO MUSI ZROBIĆ.Wystarczy spojrzeć na nazwy zespołów w LSK(a także poteżnego sponsora Wisły Kraków),a widać gołym okiem,że myśl o „wielkiej siatkówce” nie bierze się z obietnic podobnych do Waszych. Dlaczego dziewczyny od początku sezonu grają w jednych i tych samych kompletach koszulek??
DLA PANA PANIE KOĆMA kilka rad, co należałoby zrobić, aby poprawić istniejący stan rzeczy:
a) wydrukowanie folderów z informacją o drużynie, klubie – osiągnięciach, planowanych celach i wyruszenie „w teren” do ewentualnych sponsorów. Przedstawienie sytuacji klubu - kilka miłych słów, rozdanie gadżetów klubowych i tacy ludzie na pewno plecami się nie odwrócą.
cool.gif informacja w osiedlowych telewizjach o meczach na kanałach informacyjnych
c) założenie strony internetowej klubu – z informacją, o tym gdzie i w jaki sposób ewentualni sponsorzy mogliby wspomóc sekcję siatkówki. Strona o siatkówce – nie licząc strony prywatnej Artura – przynosi wstyd sekcji siatkówki!!!!
d) reklama sponsorów na koszulkach zawodniczek;

Naprawdę, jeżeli z takim podejściem jak do tej pory ktokolwiek chce awansować na tzw. ”WARIACKICH PAPIERACH” to lepiej tego nie robić, szkoda zdrowia.W wyższej klasie rozgrywkowej „nic za Was się samo nie zrobi”.


UPORZEJMIE PROSIMY PANA PANIE PREZESIE KOĆMA O PODJĘCIE NIEZBĘDNYCH DZIALAŃ KTÓRE PRZYCZYNIĄ SIĘ DO POPRAWIENIA OBECNEGO STANU RZECZY – jeśli pan nic nie zamierza w tym kierunku robić NIECH PAN ODEJDZIE, A NA PANA MIEJSCE POJAWI SIĘ OSOBA DLA KTÓREJ DOBRO KLUBU JEST SPRAWA PRIORYTETOWĄ!!!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post nie, 10 gru 2006 - 13:53
Post #4


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



1jezeli jest to pismo skierowane do kibicow to ok
2 jezeli z takim pismem chcesz isc do prezydenta to watpie czy osigniesz zamierzony cel (wg mnie wrecz odwrotnie)

PS jezeli 1 to co Wam da poinformowanie kibicow o tym fakcie? adresatem powinni byc takze decydenci.
pozdr


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Robert123
post nie, 10 gru 2006 - 14:01
Post #5


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 229
Dołączył: śro, 06 gru 06
Nr użytkownika: 357
Płeć: Mężczyzna



Skoro uwazasz, że źle robie to zaproponuj lepszy sposób, ponieważ ja go nie znam, poza tym to pismo osbiście dostanie PAN KOĆMA i mysle, ze da mu to troche do myslenia, a poza tym zebrani na hali będą wiedzieć " co w trawie w piszczy" i co robi się dla sportu w tym mieście. jezeli chcemy awansować wyżej w siatkówce to pora skończyć tą PARTYZANTKĘ!!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post nie, 10 gru 2006 - 14:14
Post #6


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



@robert123
spoko - ja nie mowie ze zle tylko zamieszczam uwagi, z ktorych mozesz skorzystac a nie musisz.
odnosnie moich propozycji to wczoraj pisalem byscie wlasnie przeprowadzili jakas akcje np wystosowanie wspolnego listu bo samym postowaniem nic nie zwojujecie

a jezeli pismo macie dostarczyc takze kocmie to moze wypadaloby choc troche utemperowac to odczucie ataku i wrogosci do dzialan prezesa. Zdania typu WIDAĆ DLA PANA PANIE KOĆMA TO TEMAT NIE DO PRZESAKOCZENIA!!!!! nie powinny byc stosowane w oficjalnym pismie - nawet kibicow.
wkoncu mozna troche to inaczej sformulowac zachowujac sens.

zreszta - to tylko moje uwagi.
pozdr

Ten post edytował Hator nie, 10 gru 2006 - 14:14


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post nie, 10 gru 2006 - 14:30
Post #7


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,840
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Robert123 @ Dec 10 2006, 02:01 PM) *
Skoro uwazasz, że źle robie to zaproponuj lepszy sposób, ponieważ ja go nie znam, poza tym to pismo osbiście dostanie PAN KOĆMA i mysle, ze da mu to troche do myslenia, a poza tym zebrani na hali będą wiedzieć " co w trawie w piszczy" i co robi się dla sportu w tym mieście. jezeli chcemy awansować wyżej w siatkówce to pora skończyć tą PARTYZANTKĘ!!!!


Bez nerwów Robert. Spokojnie sobie poczytamy, przeanalizujemy i damy propozycje ewentualnych zmian, do stycznia jest jeszcze trochę czasu (a modów poprosze o przeniesienie postów do tematu forma MMKS) i prośba do Wszystkich, tu piszmy tylko o meczach (tak jak w podtytule) a o zarządzie i pismach w temacie oddzielnym.

Serdecznie dziekuje Wszystkim za wspólna dyskusje i prosze powiadamiajcie znajomych o tym miejscu.

I ogłaszam jeszcze jeden mały konkursik forumowo-kibicowy:
Wybierajmy po kazdym spotkaniu najlepszą zawodniczkę drużyn:
Po tym spotkaniu moje typy:
MMKS - Marzena Wilczyńska
Wisła - Magdalena Śliwa

QUOTE(endriu @ Dec 9 2006, 09:17 PM) *
heloł Zibar! Też jestem w szoku że tak szybko ktoś na str. podał wynik meczu , ale zobacz jaki mamy skład na tej stronce.Pozdrawiam i jestem szczęśliwy że laski robią swoje dla siebie i dla nas!!!!


Nie no wszystkiego to naraz nie zrobią, ale to może dobry poczatek ?


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gregorian79
post nie, 10 gru 2006 - 15:14
Post #8


baczny obserwator:)
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 94
Dołączył: czw, 07 gru 06
Skąd: DG
Nr użytkownika: 358
Płeć: Mężczyzna



jestem za..rowniez proponuje poprzenoszenie tematow zwiazanych z organizacja i forma mmks do tamtego dzialu,a tu zamieszczac opinie na temat meczow i postawy naszych zawodniczek..
..moze moglby to ktos uporzadkowac, bo sie robi niezly bajzel tongue.gif

..co do wyboru zawodniczek meczu jestem tez jak najbardziej za..z tym ze nie w formie podawania przez kazdego(jak bedzie 50 osob na forum to znow bedzie balagan,gdy kazdy doda swoja propozycje)..
marzy mi sie po meczach we wlasnej hali cos w rodzaju ankiety wyboru znanej z innych forum(z zaznaczeniem kropeczka tongue.gif hehe)..
tylko nie wiem na ile lezy to w zasiegu wykonalnosci przez admina biggrin.gif


poki co moje typy
MMKS-Marzena Wilczyńska
Wisła-Magdalena Piątek

Ten post edytował gregorian79 nie, 10 gru 2006 - 15:17


--------------------
..w LSK znów w hali się spotkamy..WYGRAMY WYGRAMY WYGRAMY!!!..

..na dobre i na złe..i w kazdej lidze..będziemy zawsze tam,gdzie one będą grać..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post śro, 13 gru 2006 - 09:54
Post #9


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,840
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



Co do reklamy klubu, to jeszcze jedno przyszło mi do głowy.
Przecież mamy PD, czy MMKS nie mógł zamieszczać ogłoszeń o rezgrywkach?
Tu może zwrócę się z pytaniem do redaktorów PD, a może odpowie pan Andrzej Bęben (bo widzę, że zagląda czasami na forum)
Czy prezes lub ktoś z działaczy klubu zwracał się z taką prośbą i czy ogłoszenie takie byłoby wydrukowane nieodpłatnie???

PS
Na terenie miasat kolportowane jest jeszcze jedno bezpłatne pismo "U siebie" Lokatora, czy wykupienie kilku cm^2 z ogłoszeniami zrujnowałoby budżet klubu?
Czy zaangażowano nauczycieli w-f dąbrowskich szkół w akcję promująca klub (przeciez to Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy)?


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post śro, 13 gru 2006 - 11:01
Post #10


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



z tego co wiem to nr grudniowy PD sie nie ukaze gdyz trwaja prace nad zmiana jego koncepcji itp - prawdodpobnie wydawanie gazetki zacznie sie od stycznia. takze jest realna szansa by reklamy spotkan sportowych byly zamieszczane na stale.
pytanie wkleilem do topicu z pytaniami i w nast tyg, gdy czesc z nich bedzie wysylana to takze te trafi do listu.
pozdr


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post śro, 20 gru 2006 - 07:33
Post #11


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,840
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



Plakatów na mieście nie było, reklam na stronach UM i klubu oraz PD też, a teraz zgasła również strona mmks-u, pewnie też nie opłacali server-a, coraz lepiej... sad.gif


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post nie, 07 sty 2007 - 13:30
Post #12


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,840
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



W związku ze zmianą na stanowisku prezesa (dość tajemniczą ph34r.gif, skoro nie ogłoszono nic więcej), może trzeba na stronie Arta, w newsach poprosić go o zorganizowanie chat-a z nowym prezesem (skoro ze starym nie wyszło), dowiedzieć się w jakiej kondycji jest klub, co planuje itd...


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Robert123
post nie, 07 sty 2007 - 17:21
Post #13


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 229
Dołączył: śro, 06 gru 06
Nr użytkownika: 357
Płeć: Mężczyzna



Nie sadzę Zibar, żeby to dało jakiś skutek on i tak nie przyjdzie. Powiem tyle SPORTU w tym mieście na dobrym poziomie nie ma i nigdy nie BĘDZIE!!!!! . Ludzie, którzy zasiadają we władzach klubu i piastują wysokie stanowiska nie maja w tym temcie nic do powiedzenia i nie znają się na rzeczy!!!!
1. Każdy SZANUJĄCY się klub ma stronę internetową na której to stronie są wszelakiego rodzaju informacje.
NASZ KLUB NIE MA STRONY INTERNETOWEJ - bo po co????
Gdyby klub miał strone www możnabyłoby pisac przynajmniej e-mile do PREZESA - a tak nie wiadomo do kogo się zwrócić?
2. Sytuacja nadal jest CHORA - nie ma afiszy, nigdzie nie ma informacji o której godzinie odbywają się mecze.
3. Sytuacja która panuje w klubie MMKS przypomina czeski film czyli nikt nic nie wie.
4. Zauważ Zibar, ze awans siatkarek do LSK byłby "ZLY" co dla niektórych osób, przede wszystkim trzeba byłoby skończyć z tzw "PARTYZANTKĄ" obecnie tak jest i nie trzeba tego zmieniac (zawodniczki grają w jednych kompletach KOSZULEK !!!!! od początku obecnego sezonu, trzeba byłoby zabiegać o większe pieniądze, afisze),a tak zrobi się fuszerkę - KIEROWNIK DRUŻYNY poprowadzi trening, zawodniczki same potrenują i jest dobrze. Jest drużyna w czołowce - jest więc powiedzą Ci czego od nas chcecie. Nie oszukujmy się jeżeli nadal będzie takie podejście to wkrótce o siatkówce na dobrym poziomie będziemy MARZYĆ.
Wiem, że łatwo się krytykuje i łatwo jest mówić, ale SZANOWNI PANOWIE DZIAłąCZE, PREZESI i RADNI - to jest klub MIEJSKI i wasza w tym rola, aby klub wzniósł się na wyżyny swoich możiwości, aby w końcu była w tym mieście LSK. Przysporzy to chlube całemu miastu, a tym samym mecze będa w TVP i miasto przez sport może się wyppromować.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
endriu
post pon, 08 sty 2007 - 11:45
Post #14


Ja tutejszy, z bagna
*****

Grupa: Moderator Sport
Postów: 841
Dołączył: czw, 07 gru 06
Skąd: D.G.
Nr użytkownika: 359
Płeć: Mężczyzna
GG: 1276813 status gadu-gadu



Moim zdaniem , ktoś kto jest przy "talerzu" powinien przemówić i wyjaśnić kilka podstawowych kwestii.
Wiem , że się powtarzam , ale taka sytuacja źle wpływa na atmosferę wokół klubu , co już zaczyna się przekładać na wyniki. Na pewno chodzi o pieniądze , za Robertem , jeden komplet koszulek to żenada. W ubiegłych sezonach były koszulki gęsto nakrapiane reklamami , a dzisiaj co??
Zostałem na meczu koszykówki , obok mnie siedział starszy jegomość i zauważył cytuję "k...a nawet na ręczniki dla koszykarzy nie ma , widział pan k...a wycierają się w deesy" Drużyna przyjezdna miała jesnolite niebieskie ręczniki!!! I to dla każdego zawodnika z osobna!!! biggrin.gif
"Źle się dzieje w państwie duńskim"
pozdrawiam


--------------------
To, co w pojedynkę jest ciężką próbą, w grupie przyjaciół staje się żartem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Gość_*
post pon, 08 sty 2007 - 13:49
Post #15





Guests






Robercie123 prezesem jak sie dowiedzialem jest pan Robert Karlik
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post pon, 08 sty 2007 - 13:51
Post #16


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,840
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



Czy ta wiadomośc jest pewna, jeśli tak to znam tego pana z dawnych lat biggrin.gif


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Toster
post pon, 08 sty 2007 - 13:59
Post #17


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 53
Dołączył: czw, 23 lis 06
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 322



tak wiadomosć jest pewna


--------------------
MMKS Dąbrowa Górrnicza ->>>>>> http://www.mmks-dabrowa.cba.pl <<<<<<- MMKS Dąbrowa Górnicza
Go to the top of the page
 
+Quote Post
endriu
post pon, 08 sty 2007 - 14:08
Post #18


Ja tutejszy, z bagna
*****

Grupa: Moderator Sport
Postów: 841
Dołączył: czw, 07 gru 06
Skąd: D.G.
Nr użytkownika: 359
Płeć: Mężczyzna
GG: 1276813 status gadu-gadu



Na stronie miasta jest zapowiedź meczów siatki i kosza.
No no.
Zibar czy możesz przybliżyć sylwetkę nowego prezesa??
pozdro..


--------------------
To, co w pojedynkę jest ciężką próbą, w grupie przyjaciół staje się żartem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post pon, 08 sty 2007 - 14:44
Post #19


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,840
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



Małe przybliżenie biggrin.gif


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
endriu
post pon, 08 sty 2007 - 15:10
Post #20


Ja tutejszy, z bagna
*****

Grupa: Moderator Sport
Postów: 841
Dołączył: czw, 07 gru 06
Skąd: D.G.
Nr użytkownika: 359
Płeć: Mężczyzna
GG: 1276813 status gadu-gadu



QUOTE(Zibar @ Jan 8 2007, 02:44 PM) *


Ale smieszne , ale śmieszne biggrin.gif
Mam sentyment do dyrektorów , np. Pan Paciej zrobił kiedyś dobrą robotę z koszykarkami.
Czekamy , czekamy , czekamy

pozdr....


--------------------
To, co w pojedynkę jest ciężką próbą, w grupie przyjaciół staje się żartem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Stron V   1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wtorek, 16 kwiecień 2024 - 05:59
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza