IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

 
Reply to this topicStart new topic
> Katowice-Szczawnica ŁŁ-Bus
Agata
post wto, 14 lip 2015 - 22:05
Post #1


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 2
Dołączył: pon, 06 lip 15
Nr użytkownika: 5,676
Płeć: Mężczyzna



Pan Łach(właściciel ŁŁ-Bus) na innych forach nazywany "łachudrą" to wyjątkowo chamski człowiek. Odradzam wszystkim tą firmę przewoźniczą-łł-bus. Miałam nieprzyjemność korzystać z usług w tym roku. Początek urlopu-aby uniknąć braku miejsca w busie zadzwoniłam z prośbą o rezerwację na trasie katowice-szczawnica-właściciel poinformował mnie, że jest taka możliwość poprzez stronę-co uczyniłam i otrzymałam potwierdzenie. Kiedy kierowca podjechał na mój przystanek(Sosnowiec) okazało się, że pan nie wie o rezerwacji a cały bus jest zajęty!? Od łachy kierowca wziął mnie do busa ale musiałam stać 4 h pomimo, iż w trakcie trasy kierowca się zorientował, że oprócz mnie jeszcze 8 osób zarezerwowało miejsce i podstawił dodatkowy transport- ale dla mnie nadal nie było miejsca... W trakcie drogi usiłowałam się skontaktować z właścicielem, który nie odbierał telefonu. Wydawało mi się rozsądne aby właściciel zreflektował się i zaproponował rozwiązanie np. w formie zniżki za takie niedogodności. Kiedy w końcu się dodzwoniłam, Pan ŁŁ zaczął krzyczeć przez telefon, że to moja wina, że stałam, że mogłam do niego zadzwonić(wykonałam kilkanaście połączeń)?! Na dodatek zarzucił mi, że usiłuję go naciągnąć:)))))Przeprosin ze strony kierowcy oraz właścielea oczywiście nie było. Dla zainteresowanych trasą K-ce-Szczawnica proponuję jechać do Krakowa-busy jeżdżą bardzo często z K-ic, a poźniej z Krakowa do Szczawnicy-jest sporo połączeń-tak jechałam z powrotem (nie dam już nigdy zarobić firmie łł) i proszę sobie wyobrazić, że czasowo wychodzi tak samo a jest taniej i zdecydowanie bardziej komfortowo( bo nie są to miniaturowe busy bez klimatyzacji jak to ma miejsce u pana ŁACHA) i przede wszystkim bez nerwów i straty czasu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bartek
post śro, 15 lip 2015 - 11:41
Post #2


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,266
Dołączył: pon, 03 lis 03
Nr użytkownika: 32
Płeć: Mężczyzna



Trzeba było zadzwonić w trakcie drogi do ITD i powiedzieć, że jedziesz busem, kierowca kazał Ci stać bo nie ma miejsc siedzących ;-) Dostałby spory mandat i miałby za swoje.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piątek, 29 marzec 2024 - 13:05
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza