IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

 
Reply to this topicStart new topic
> Drzwi wejściowe - gdzie najlepiej.
gregol
post czw, 30 sty 2014 - 10:05
Post #1


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 418
Dołączył: wto, 24 cze 08
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 1,349
Płeć: Mężczyzna
GG: 1309044 status gadu-gadu



Poszukuję drzwi wejściowych do mieszkania. Zależy mi na dobrej cenie do jakości i profesjonalnym oraz sprawnym montażu. Nie szukam drzwi nie jak do sejfu z milionami zabezpieczeń bo bardziej boje się pożaru niż złodzieja wink.gif Potrzeba mi drzwi, których nie wyważy się kopiąc nogą, nie będzie przez nie uciekało ciepło oraz nie będą przepuszczać zapachów i hałasów z korytarza.

Ktoś ma kogoś/jakiś sklep do polecenia? Na kogo uważać?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vacu
post pią, 31 sty 2014 - 18:44
Post #2


Smokin' nigga
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,125
Dołączył: sob, 01 maj 04
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 85
Płeć: Mężczyzna
GG: 2275899 status gadu-gadu
Tlen: vacu status tlen



CYTAT(gregol @ czw, 30 sty 2014 - 11:05) *
Poszukuję drzwi wejściowych do mieszkania. Zależy mi na dobrej cenie do jakości i profesjonalnym oraz sprawnym montażu. Nie szukam drzwi nie jak do sejfu z milionami zabezpieczeń bo bardziej boje się pożaru niż złodzieja wink.gif Potrzeba mi drzwi, których nie wyważy się kopiąc nogą, nie będzie przez nie uciekało ciepło oraz nie będą przepuszczać zapachów i hałasów z korytarza.

Ktoś ma kogoś/jakiś sklep do polecenia? Na kogo uważać?

Jeżeli chodzi o drzwi to ja mam już drugie z Delty, bodajże model Special jeśli dobrze pamiętam i jestem niezmiennie zadowolony. Z tym, że drzwi jak drzwi, wszędzie kupisz te same i w tej samej cenie, rzecz w montażu. A tu nie polecam firmy Artbud 94 (na samym górze Kościuszki). O ile obsługa jest OK (np. nie było żadnego problemu z reklamacją, panowie szybko i sprawnie sobie poradzili z problemem), sam montaż też odbył się szybko i sprawnie ale już do jakości samego montażu mam zastrzeżenia, co prawda drzwi nie wypadają smile2.gif i gdybym nie miał porównania to może bym nie zwrócił uwagi ale jednak ościeżnice nie zostały zbyt dokładnie spasowane i jak się przyjrzeć to nieładnie to wygląda :/ Obróbka murarska też nie wyglądała zbyt pięknie, ja sobie ją sam zrobiłem od nowa ale gdyby trafiło na kogoś bardziej leniwego to zostałby z dość nieładnym wykończeniem. Poprzednio te same drzwi wstawiała mi inna firma i jest o wiele lepiej, idealnie wręcz bym powiedział, niestety ta firma z Legionów już nie istnieje (sam jej szukałem za drugim razem niestety zniknęła a szkoda, był to jakiś oficjalny punkt Delty bo fakturę mam jakby od producenta)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mgmisiek
post nie, 02 lut 2014 - 17:16
Post #3


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 299
Dołączył: pon, 26 maj 08
Nr użytkownika: 1,306
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(vacu @ pią, 31 sty 2014 - 20:44) *
CYTAT(gregol @ czw, 30 sty 2014 - 11:05) *
Poszukuję drzwi wejściowych do mieszkania. Zależy mi na dobrej cenie do jakości i profesjonalnym oraz sprawnym montażu. Nie szukam drzwi nie jak do sejfu z milionami zabezpieczeń bo bardziej boje się pożaru niż złodzieja wink.gif Potrzeba mi drzwi, których nie wyważy się kopiąc nogą, nie będzie przez nie uciekało ciepło oraz nie będą przepuszczać zapachów i hałasów z korytarza.

Ktoś ma kogoś/jakiś sklep do polecenia? Na kogo uważać?

Jeżeli chodzi o drzwi to ja mam już drugie z Delty, bodajże model Special jeśli dobrze pamiętam i jestem niezmiennie zadowolony. Z tym, że drzwi jak drzwi, wszędzie kupisz te same i w tej samej cenie, rzecz w montażu. A tu nie polecam firmy Artbud 94 (na samym górze Kościuszki). O ile obsługa jest OK (np. nie było żadnego problemu z reklamacją, panowie szybko i sprawnie sobie poradzili z problemem), sam montaż też odbył się szybko i sprawnie ale już do jakości samego montażu mam zastrzeżenia, co prawda drzwi nie wypadają smile2.gif i gdybym nie miał porównania to może bym nie zwrócił uwagi ale jednak ościeżnice nie zostały zbyt dokładnie spasowane i jak się przyjrzeć to nieładnie to wygląda :/ Obróbka murarska też nie wyglądała zbyt pięknie, ja sobie ją sam zrobiłem od nowa ale gdyby trafiło na kogoś bardziej leniwego to zostałby z dość nieładnym wykończeniem. Poprzednio te same drzwi wstawiała mi inna firma i jest o wiele lepiej, idealnie wręcz bym powiedział, niestety ta firma z Legionów już nie istnieje (sam jej szukałem za drugim razem niestety zniknęła a szkoda, był to jakiś oficjalny punkt Delty bo fakturę mam jakby od producenta)


Też mam Deltę wstawianą przez sklep na Legionów i też nie miałem żadnych zastrzeżeń - niestety już nie istnieją. Brat ostatnio wstawiał Deltę i co? Panowie zostawili po sobie olbrzymi syf - stare futryny oczywiście zabrali (bo to coś warty złom) ale gruz pozostał i trzeba było się z tym samemu męczyć.
Ogólnie polecam dogadać taką sprawę przy zakupie i zawrzeć to w umowie - bo potem trudno wyegzekwować na ekipie posprzątanie po sobie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vacu
post nie, 02 lut 2014 - 19:50
Post #4


Smokin' nigga
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,125
Dołączył: sob, 01 maj 04
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 85
Płeć: Mężczyzna
GG: 2275899 status gadu-gadu
Tlen: vacu status tlen



CYTAT(mgmisiek @ nie, 02 lut 2014 - 18:16) *
Też mam Deltę wstawianą przez sklep na Legionów i też nie miałem żadnych zastrzeżeń - niestety już nie istnieją. Brat ostatnio wstawiał Deltę i co? Panowie zostawili po sobie olbrzymi syf - stare futryny oczywiście zabrali (bo to coś warty złom) ale gruz pozostał i trzeba było się z tym samemu męczyć.
Ogólnie polecam dogadać taką sprawę przy zakupie i zawrzeć to w umowie - bo potem trudno wyegzekwować na ekipie posprzątanie po sobie.

No właśnie, drzwi jak drzwi, ważna ekipa, która wstawia. Koledze poleciłem też te drzwi i on sobie sam je wstawił z ojcem, jest bardzo zadowolony. No ale nie każdy umie. "Moja" ekipa (ta gorsza) przynajmniej po sobie posprzątała, wszystko zabrali, tu nie mam zastrzeżeń, jedynie co do jakości montażu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kamillll
post pon, 03 lut 2014 - 10:54
Post #5


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 530
Dołączył: wto, 03 cze 08
Nr użytkownika: 1,319
Płeć: Mężczyzna



Ja kupowałem Gerdę na Alejach...z montażem. Przyjechali, zamontowali, posprzątali. Wszystko ok, także również polecam...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gregol
post czw, 06 lut 2014 - 10:26
Post #6


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 418
Dołączył: wto, 24 cze 08
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 1,349
Płeć: Mężczyzna
GG: 1309044 status gadu-gadu



Ok, dzięki wielkie. Szczególnie na uczulenie na ten montaż. Będę walczył o najlepszą umowę wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gregol
post śro, 26 lut 2014 - 16:12
Post #7


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 418
Dołączył: wto, 24 cze 08
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 1,349
Płeć: Mężczyzna
GG: 1309044 status gadu-gadu



No to tak.. Drzwi zamontowane (delta). Zamawiałem w salonie salamander na Manhattanie. Czas od umówienia się na mierzenie do zamontowania 1,5 tygodnia, więc fajnie. Drzwi zamontowane starannie, wydaje się, że nie powinno być problemów. Jednak 8 godzinny (sic!) montaż był delikatnie męczący.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wtorek, 16 kwiecień 2024 - 20:32
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza