IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

2 Stron V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> +LK w TV, Gdzie w przyszłym sezonie zobaczymy MKS?
SokratesDG
post wto, 20 kwi 2010 - 22:19
Post #21


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 184
Dołączył: wto, 10 lut 09
Skąd: DG forever
Nr użytkownika: 3,188
Płeć: Mężczyzna



Jeśli chodzi o piłkę kopaną, to od czasu procesu "fryzjera" nie dzieje się w niej nic ciekawego... A siatka? O to już jest coś innego! Dziewczyny w pucharach europejskich zachodzą dalej niż jakakolwiek drużyna kopaczy, to jest sport, który jest na fali wznoszącej, a poza tym... a poza tym wrażenia estetyczne są o wiele, ale to o wiele przyjemniejsze wink.gif
Wydaje mi się, że na halę ludzie i tak przyjdą, bo żadna telewizja nie odda tego co się zobaczy na własne oczy. W Dąbrowie już jest stała grupa która chodzi na wszystkie mecze, bez względu na to czy są transmitowane czy nie i kiedy.
Ten poniedziałek i wtorek był przykładowy, a w sumie sezon piłki kopanej nie pokrywa się w całości z sezonem siatki więc jakiś kompromis [pewnie da się wypracować.
Co do kablówek, to jeśsli ludzie będą dzwonić do nich i mówić że chcą taki program, to dołączą. Jest jeszcze czas, liga zacznie się dopiero w grudniu, ale już można ich przyzwyczajać do wprowadzenia tego programu do oferty.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wozo
post pią, 23 kwi 2010 - 00:58
Post #22


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 39
Dołączył: śro, 08 kwi 09
Nr użytkownika: 3,278
Płeć: Mężczyzna



Nie wiem czy to nie jest jakiś znak, że Polsat zaczyna się dogadywać z OrangeSport w sprawie transmisji PlusLigi kobiet. Wczoraj do oferty Cyfrowego Polsatu dołączył kanał OrangeSport Info. Jest to stacja informacyjna która pokazuje informacje sportowe w tym bramki z piłkarskiej ekstraklasy. Teraz kanał się zmienia i do niego przechodzi część transmisji z głównego kanału Orange Sport: m.in piłkarska liga francuska. No i tutaj właśnie był problem bo taka telewizja ze słabym zasięgiem miała małą szanse na zakup praw do PlusLigi. Dlaczego? Oczywiście chodzi o kasę: kto będzie chciał sponsorować PlusLigę jak transmisje będą docierały do tak małej widowni? I teraz właśnie CP dogaduje się z Orange i dołącza OrangeSport Info do swojej oferty a ten dzięki temu wchodzi do oferty największej platformy cyfrowej w Polsce przez co dociera do ponad 3 mln. gospodarstw domowych. To może świadczyć o tym, że teraz Polsat podzieli się PlusLigą kobiet z Orange a dzięki temu abonenci tej platformy nadal będą mogli oglądać transmisję. Wydaje mi się to bardzo prawdopodobne. Nie pasuje mi jednak jak ligę sponsorowaną przez Plusa może transmitować stacja związana z marką Orange? smile2.gif Chyba, że Plusowi kończy się już umowa...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ugf
post sob, 24 kwi 2010 - 11:42
Post #23


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 130
Dołączył: wto, 20 kwi 10
Skąd: Tarnowskie Góry
Nr użytkownika: 3,827
Płeć: Kobieta



To ja przerwę. Czy mecz z 26 będzie można gdzieś obejrzeć? Na jakich platformach w razie czego? Pewnie tylko cyfrowy polsat ... Będę musiała zacząć szukać kogoś kto mnie na TV przyjmie smile2.gif


--------------------
MKS Dąbrowa Górnicza!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Beica
post sob, 24 kwi 2010 - 11:51
Post #24


KK#21
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 356
Dołączył: pią, 21 mar 08
Skąd: Manhattan
Nr użytkownika: 1,178
Płeć: Mężczyzna
GG: 3890826 status gadu-gadu



CYTAT(wozo @ pią, 23 kwi 2010 - 00:58) *
Chyba, że Plusowi kończy się już umowa...


Z tego co pamiętam Plus podpisał umowę na 5 lat, a przyszły sezon będzie dopiero trzecim pod nazwą tego sponsora.

@Ugf
Z poniedziałkowego meczu w Białym nie będzie transmisji, Polsat w tym samym czasie planuje pokazać mecz Wrocławia z BKS'em.


--------------------



"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą."
22 (9938)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szer
post sob, 24 kwi 2010 - 12:01
Post #25


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: FdZD
Postów: 2,583
Dołączył: śro, 13 lip 05
Skąd: Mydlice Południe
Nr użytkownika: 152
Płeć: Mężczyzna
GG: 7413760 status gadu-gadu



Beica co Ty? Wejdź na stronę PolsatSport. Wyraźnie jest mecz AZS - DG...
http://polsatsport.pl/program.php?k_data=1...mp;program_id=1

Mecz BKSu z Gwardią był by czwartym meczem... Skąd Polsat miałby pewność, że do niego dojdzie?


--------------------
33001,04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ugf
post sob, 24 kwi 2010 - 12:46
Post #26


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 130
Dołączył: wto, 20 kwi 10
Skąd: Tarnowskie Góry
Nr użytkownika: 3,827
Płeć: Kobieta



I tylko PolsatSport? Jakies TV4, czy inne nie transmitują?


--------------------
MKS Dąbrowa Górnicza!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Beica
post sob, 24 kwi 2010 - 12:58
Post #27


KK#21
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 356
Dołączył: pią, 21 mar 08
Skąd: Manhattan
Nr użytkownika: 1,178
Płeć: Mężczyzna
GG: 3890826 status gadu-gadu



A to sorry, zasugerowałem się lsk.net.pl tongue.gif


--------------------



"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą."
22 (9938)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szer
post sob, 24 kwi 2010 - 13:45
Post #28


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: FdZD
Postów: 2,583
Dołączył: śro, 13 lip 05
Skąd: Mydlice Południe
Nr użytkownika: 152
Płeć: Mężczyzna
GG: 7413760 status gadu-gadu



TV4 robi transmisje w weekendy. W tygodniu nie.
Beica szukaj u źródła wink.gif


--------------------
33001,04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Macka
post sob, 24 kwi 2010 - 18:00
Post #29


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 48
Dołączył: nie, 25 sty 09
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 3,149
Płeć: Kobieta



Mecz na bank pokaże Polsat smile2.gif Dla tych co nie mają POLSATU radzę ściągnąć IPLA i bez problemu można oglądać.

Ten post edytował Macka sob, 24 kwi 2010 - 18:01
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ugf
post pon, 26 kwi 2010 - 21:37
Post #30


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 130
Dołączył: wto, 20 kwi 10
Skąd: Tarnowskie Góry
Nr użytkownika: 3,827
Płeć: Kobieta



Jak dla kogo bez problemu. Na moim komputerze Bóg wie dlaczego Ipla nie chce śmigać i co mecz muszę szukać kogoś kto mnie przygarnie smile2.gif


--------------------
MKS Dąbrowa Górnicza!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szer
post wto, 18 maj 2010 - 23:54
Post #31


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: FdZD
Postów: 2,583
Dołączył: śro, 13 lip 05
Skąd: Mydlice Południe
Nr użytkownika: 152
Płeć: Mężczyzna
GG: 7413760 status gadu-gadu



CYTAT
Jest odpowiedź na długo wyczekiwane przez kibiców siatkówki pytanie. - Na pięć kolejnych lat liga siatkarzy i siatkarek zostaje w Polsacie - zdradza Marian Kmita


--------------------
33001,04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ugf
post śro, 19 maj 2010 - 00:58
Post #32


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 130
Dołączył: wto, 20 kwi 10
Skąd: Tarnowskie Góry
Nr użytkownika: 3,827
Płeć: Kobieta



Nie sądzę, żeby była to radosna nowina, jeśli Polsat będzie transmitował żeńską siatkówkę tak jak robi to teraz. Do samego wykonania i realizacji nie mam pretensji - podobają mi się niektóre rozwiązania, ale ilość ekip i transmisji. No cóż ...


--------------------
MKS Dąbrowa Górnicza!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szer
post śro, 19 maj 2010 - 01:48
Post #33


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: FdZD
Postów: 2,583
Dołączył: śro, 13 lip 05
Skąd: Mydlice Południe
Nr użytkownika: 152
Płeć: Mężczyzna
GG: 7413760 status gadu-gadu



Transmisje dalej będą 4 w tygodniu. Ale Polsat nie wie w jakiej kombinacji tj. 3 męskie, 1 żeński, po 2 z męskiej i żeńskiej... Pewnie żeńska będzie jak zwykle dyskryminowana.


--------------------
33001,04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mały77
post śro, 19 maj 2010 - 06:47
Post #34


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,113
Dołączył: czw, 19 lis 09
Nr użytkownika: 3,566
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(szer @ śro, 19 maj 2010 - 01:48) *
Transmisje dalej będą 4 w tygodniu. Ale Polsat nie wie w jakiej kombinacji tj. 3 męskie, 1 żeński, po 2 z męskiej i żeńskiej... Pewnie żeńska będzie jak zwykle dyskryminowana.


tu muszą się chyba dogadać władze siatkarskie żeńskiej i męskiej siatkówki aby mecze ze sobą nie kolidowały - bo Polsat jest w stanie chyba zrobić 2 transmisje dziennie wink.gif do tego doszedłby piątek i poniedziałek wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SokratesDG
post śro, 19 maj 2010 - 11:09
Post #35


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 184
Dołączył: wto, 10 lut 09
Skąd: DG forever
Nr użytkownika: 3,188
Płeć: Mężczyzna



Jednym słowem forsa górą, a siatkówka w lesie, a władze PLK sprzedały prawa do nietransmitowania meczów. Dla mnie żenada. Można to było lepiej rozwiązać, ale najłatwiej wziąć forsę i nie myśleć, a to że siatkówkę będą oglądać nieliczni to kogo to obchodzi. To tyle w kwestii popularyzacji siatkówki w Polsce - naczelna zasada - bierz forsę i w nogi.

P.S. A polsat może transmitować jedno spotkanie dziennie, liga będzie grała w zależności od sprawności wozu transmisyjnego. Ech, jak mawiała moja Ś.P. mama, tak to jest jak ktoś chce szkłem d...ę utrzeć... Żal.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Migel
post śro, 19 maj 2010 - 14:56
Post #36


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 55
Dołączył: nie, 21 mar 10
Skąd: Reden
Nr użytkownika: 3,779
Płeć: Mężczyzna



Ale, ale!

CYTAT
Novum w porównaniu z poprzednim kontraktem Polsatu z PLS będą relacje internetowe
na platformie Ipla ze spotkań, których telewizja nie pokaże. - Każdy kibic
, czy to z Warszawy, czy Częstochowy, będzie mógł obejrzeć swoją drużynę w każdej kolejce - dodaje Kmita.


Może jakość transmisji nie będzie powalająca, bo sam korzystam z Ipla od dłuższego czasu i rzadko kiedy mama okazję obejrzeć cały mecz z obrazem dobrej jakości i bez przerw spowodowanych buforowaniem, ale można mieć nadzieję, że takie rozwiązanie pozwoli nam na oglądanie MKS w transimisjach tylko nieco rzadziej niż w tym sezonie. Tak więc - ściągajcie Ipla szybko, póki jest darmowe tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ugf
post śro, 19 maj 2010 - 16:28
Post #37


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 130
Dołączył: wto, 20 kwi 10
Skąd: Tarnowskie Góry
Nr użytkownika: 3,827
Płeć: Kobieta



Super. Na bezprzewodowym necie w ogóle mi Ipla ostatnio nie śmiga :/


--------------------
MKS Dąbrowa Górnicza!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SokratesDG
post czw, 20 maj 2010 - 08:25
Post #38


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 184
Dołączył: wto, 10 lut 09
Skąd: DG forever
Nr użytkownika: 3,188
Płeć: Mężczyzna



Z tego co mnie się udało dowiedzieć, to relacje będą w stosunku 3+1 na korzyść siatkówki męskiej. Jeśli chodzi o iplę to i owszem mają być wszystkie mecze, ale nie określono czy " wszystkie" to wszystkie czy tylko liga męska. Poza tym relacje internetowe mają być docelowo za dwa lub trzy lata, więc w nadchodzącym sezonie raczej nie ma co liczyć na coś więcej. Prawdopodobieństwo, że relacje będą w stosunku 2+2 będzie większe gdy dziewczyny zdobędą medal na MŚ. Informacja nie jest potwierdzona, więc za nią nie ręczę.
Tak to jest jak ktoś chce się szybko hurtem pozbyć wszystkiego i załapać jak najwięcej kasy na raz. W sumie w Polsce to normalne, zwłaszcza jeśli dysponuje się czymś co jest własnością wspólną i kontrola działań jest w dużym stopniu ograniczona. Tu to normalne, że wszyscy narzekają, że się nie da, że są lepsi od nas (bez względu na to czy rzeczywiście są), dlatego opycha się wszystko szybko dopóki ktoś daje kasę, byle się pozbyć problemu, choćby to była kura znosząca złote jajka, nam się nigdy nic nie opłaca, zwłaszcza wtedy, gdy trzeba przy tym nieco pomyśleć, ale co ja tam wiem...

Ten post edytował SokratesDG czw, 20 maj 2010 - 08:26


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post śro, 13 cze 2012 - 08:36
Post #39


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



Imho mecze na ogólnodostępnym kanale naziemnym na pewno zwiększą oglądalność siatkówki, ale ciekawe jak wpłynie to na frekwencje w halach?

CYTAT
Nie w Polsacie Sport, a w Polsacie Sport News mają być od przyszłego sezonu pokazywane rozgrywki siatkarskiej PlusLigi i PlusLigi Kobiet. Takie są plany, a rozmowy pomiędzy ligą i telewizją Polsat trwają.
czytaj więcej...


Ten post edytował Zibar śro, 13 cze 2012 - 08:37


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stron V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czwartek, 28 marzec 2024 - 08:56
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza