IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

3 Stron V  < 1 2 3 >  
Closed TopicStart new topic
> Mecze: MKS-Centrostal Bydgoszcz, sezon 2008/2009
Beica
post pią, 24 paź 2008 - 22:45
Post #21


KK#21
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 356
Dołączył: pią, 21 mar 08
Skąd: Manhattan
Nr użytkownika: 1,178
Płeć: Mężczyzna
GG: 3890826 status gadu-gadu



CYTAT(Prosty @ pią, 24 paź 2008 - 18:39) *
wstyd na cala Bydgoszcz na czacie, brawo Lui i Szer


Na całą Bydgoszcz? Na czacie było zaledwie 20osób, z czego zdecydowana większość od nas. Poniosły ich emocje ale bez przesady, każdy z nas je w sobie miał ale nie każdy je ujawnił.


--------------------



"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą."
22 (9938)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
siikor
post sob, 25 paź 2008 - 03:36
Post #22


PAN BUM BUM!
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 184
Dołączył: pią, 30 lis 07
Skąd: RedeN!
Nr użytkownika: 918
Płeć: Mężczyzna



Beica.. wszystkie emocje masz trzymać w sobie.. nieważne jak gra ekipa..


--------------------
STOP MILICYJNEJ PROWOKACJI!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Beica
post sob, 25 paź 2008 - 12:45
Post #23


KK#21
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 356
Dołączył: pią, 21 mar 08
Skąd: Manhattan
Nr użytkownika: 1,178
Płeć: Mężczyzna
GG: 3890826 status gadu-gadu



Napisałem tylko o niepotrzebnej aferze


--------------------



"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą."
22 (9938)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kamil_
post sob, 25 paź 2008 - 15:15
Post #24


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,385
Dołączył: pon, 13 sie 07
Nr użytkownika: 782
Płeć: Mężczyzna



Nie byłem wczoraj na chacie, ale pamiętam, że w zeszłym sezonie, gdy wygraliśmy z Bydgoszczą 3-2 to tamci po nas jeździli smile2.gif

Ale to tak na marginesie. Bo poziom trzymać musimy i tak smile2.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lui
post sob, 25 paź 2008 - 21:40
Post #25


Klub.Kibica #020
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 779
Dołączył: czw, 27 gru 07
Skąd: Dąbrowa Górnicza Manhattan :)
Nr użytkownika: 995
Płeć: Mężczyzna
GG: 5955911 status gadu-gadu



Fotki z wczorajszego meczu rolleyes.gif




FOTKI


Ten post edytował Lui sob, 25 paź 2008 - 21:41


--------------------
"Płacz na treningu, śmiej się podczas meczu"

Galeria MKS Dąbrowa Górnicza




14679[33]
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lui
post pon, 27 paź 2008 - 15:18
Post #26


Klub.Kibica #020
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 779
Dołączył: czw, 27 gru 07
Skąd: Dąbrowa Górnicza Manhattan :)
Nr użytkownika: 995
Płeć: Mężczyzna
GG: 5955911 status gadu-gadu



CYTAT
GCB Centrostal - MKS: Tym razem nie było „zwalniania” ręki

- Jesteśmy bardzo zadowolone, bo już trochę odzwyczaiłyśmy się od zwycięstw - mówiła Monika Naczk, środkowa Centrostalu po piątkowym meczu z MKSem Dąbrowa Górnicza.

Poprzedni sezon nie był udany, a bydgoszczanki spadły z ekstraklasy (wróciły do niej tylko dlatego, że kłopoty finansowe przeżywa AZS Poznań). Tydzień temu, na inaugurację nowych rozgrywek bydgoszczanki przegrały w Bielsku 0:3. Trener Piotr Makowski długo analizował tamto spotkanie. - "Mieliśmy dobre przyjęcie, ale nie potrafiliśmy tego wykorzystać, nie kończyliśmy ataków. Dlatego przed meczem z MKS powtarzałem dziewczynom, aby nie „zwalniały” ręki i uderzały z całych sił" - mówił w piątek opiekun Centrostalu.

Liderką zespołu była Ewa Kowalkowska. Kapitan drużyny atakowała z 50-procentową skutecznością, zdobywając łącznie 20 punktów (15 z ataku, 3 zagrywką i 2 blokiem). Wychowanka Pałacu odebrała statuetkę dla MVP spotkania.

"- To miłe wyróżnienie, ale nie czuję się bohaterką. Na sukces pracuje cały zespół" - stwierdziła skromnie. - "Proszę pamiętać, że każdy ma inne zadania, Na przykład Asia Kuligowska, która zdobyła mniej punktów ode mnie, ale wraz z Kasią Wysocką „trzymała” przyjęcie."

Kowalkowska była zadowolona z wyniku. Dostrzegła jednak pewne mankamenty w grze drużyny. - "Jest wiele do poprawienia. Wciąż popełniamy zbyt dużo własnych, niewymuszonych przez rywala błędów "- dodała 33-letnia atakująca.

Kto wie, czy przełomowym momentem spotkania nie była końcówka II seta. MKS prowadził już 24:22 i miał dwie okazje, aby zdobyć zwycięski punkt. - "Magda Śliwa oszukała rywalki i dwa razy wystawiła piłkę do Marzeny Wilczyńskiej, która atakowała na pojedynczym bloku. Niestety, nie potrafiła skończyć akcji. Centrostalowi dopisało szczęście "- komentował Waldemar Kawka, szkoleniowiec przyjezdnych.


- "Jestem zła, bo nie zagrałyśmy na maksimum swoich umiejętności "- stwierdziła Śliwa, dwukrotna złota medalistka mistrzostw Europy. - "W końcówkach dwóch pierwszych setów popełniłyśmy zbyt dużo błędów. „Zagotowałyśmy” się."


- "Nie zrealizowałyśmy założeń taktycznych" - dodała Aleksandra Liniarska, która jeszcze w ubiegłym sezonie występowała w grodzie nad Brdą. - "Zapraszamy Centrostal do Dąbrowy. Zobaczymy jaki będzie wynik..."


Rewanż z MKS dopiero w styczniu.
za siatka.org



--------------------
"Płacz na treningu, śmiej się podczas meczu"

Galeria MKS Dąbrowa Górnicza




14679[33]
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post wto, 28 paź 2008 - 13:46
Post #27


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,840
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



CYTAT
"Magdalena Śliwa dostała żółtą kartkę"
(Przegląd sportowy/27.10.2008, autor:Zdzisław Sosnowski)


Dwukrotna mistrzyni Europy Magdalena Śliwa po dwóch sezonach gry w Migowej krakowskiej Wiśle wróciła w wieku 39 lat na parkiety PlusLigi. Gra w MKS Dąbrowa Górnicza - zespole, którego bydgoscy działacze i szkoleniowcy bardzo się wczoraj bali. W piątkowy wieczór Śliwa zeszła jednak z boiska pokonana (Centrostal wygrał 3:0), chociaż w dwóch pierwszych setach przyjezdne były o krok od zwycięstwa.

- Zagrałyśmy bardzo słabo. Mój zespół stać na dużo więcej, niż pokazałyśmy w bydgoskiej hali. Zarobiłam też żółty kartonik, a zespół w drugiej partii stracił dodatkowy punkt -opowiadała po meczu doświadczona zawodniczka i dodała: - Jako kapitan zespołu mam prawo zapytać arbitra o jego interpretację akcji. Zrobiłam to grzecznie, a ujrzałam za to kartonik. Moim zdaniem była to niesłuszna i krzywdząca decyzja.

Śliwa nie lubi grać w Hali Łuczniczka, w której wystąpiła po raz drugi w karierze. - Z reprezentacją wygrałam tu kiedyś ze Słowacją, teraz przegrałam w barwach MKS. Wychodzi na remis. Nie czuje się tutaj oddechu kibiców, bo są zbyt oddaleni od parkietu - powiedziała rozgrywająca. Nie mogła być z występu zadowolona, bo w końcówce zastąpiła ją Ewa Matyjaszek.

Spotkanie było bardzo nerwowe i nie stało na wysokim poziomie. Bydgoszczanki miały więcej powodów do radości, bo nie były faworytkami. Na najlepszą zawodniczkę meczu wybrano Ewę Kowalkowską z Centrostalu.


otóż to gra, grą... ale hala naprawdę duża i przy tym imho słabo oświetlona. Nie wiem jak na parkiecie, ale na trybunie panował denerwujący mnie półmrok. Ponoć to było standardowe oświetlenie meczowe, ale jak na mój wzrok byl dwa, trzy razy ciemniej niż u nas. Poza tym faktycznie hala świeciła pustkami, choć kibiców jak na piątek 17.00 było sporo.
Ciekawe dlaczego przełożono na ten dzień, jeśli dalej terminarz będzie tak rozwalony to nie przysłuzy się to frekwencji na meczach.


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post pon, 03 lis 2008 - 07:35
Post #28


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,840
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



Drużyną z Dąbrowy zaczyna się interesować coraz więcej mediów i coraz więcej pisze się o rozgrywkach w których uczestniczy. Dotyczy to portali, przeróżnych "for" dyskusyjnych, ale i wydawałoby się poważnych wydawców jak DZP.

CYTAT
SIATKÓWKA Stracone punkty MKS-u
31.10.2008

Siatkarki klubu MKS Dąbrowa Górnicza przegrały w minioną sobotę z Centrostalem Bydgoszcz w meczu drugiej kolejki PlusLigi Kobiet 0:3 (30:28, 29:27, 25:21). Dąbrowski klub, który zajmuję piąte miejsce w tabeli (mając tyle samo punktów, co Centrostal)przed meczem typowany był na zwycięstwa.

Jednak, jak to zazwyczaj bywa w sporcie typowania okazały się chybione. Drużyna MKS-u nie potrafiła wywalczyć punktów i w obliczu lepszej technicznie i o wiele bardziej zmotywowanej drużyny z Bydgoszczy przegrała nie wygrywając ani jednego seta. Drużyna Centrostalu ma podwójne powody do zadowolenia. Po raz pierwszy bowiem w tym sezonie bydgoszczankom udało się zdobyć trzy punkty. Wydawać by się mogło, że siatkarki MKS-u zostały niejako uśpione inauguracyjnym zwycięstwem nad Gedanią Żukowo. Do tego była to jedna z niewielu okazji aby rozegrać dobre spotkanie w hali, która niebawem może zostać zamknięta, ze względu na niewystarczającą ilość dróg ewakuacyjnych.

O klasie Centrostalu świadczyć może drugi set sobotniego spotkania, kiedy to przegrywając 22:24 udało im się odrobić straty i ta część meczu zakończyła się wynikiem 29:27 dla Bydgoszczy. Szczególnie dobrą grę pokazała Ewa Kołakowska, którą wybrano najbardziej wartościowym graczem (MVP).

Na konferencji prasowej, bezpośrednio po spotkaniu, kapitan MKS-u Dąbrowa Górnicza Magdalena Śliwa nie ukrywała niezadowolenia. Pozostaje mieć nadzieje, że w następnych spotkaniach drużyna z Dąbrowy pokaże lepszą formę. Następne spotkanie MKS rozegra u siebie 8 listopada. W meczu trzeciej kolejki przeciwnikiem dąbrowskiej drużyny będzie Stal Mielec.

Daniel Świderski - POLSKA Dziennik Zachodni


Takiej ilości błędów logicznych, stylistycznych, nieścisłości wynikającej z nieznajomości tematu i to jeszcze w tak któtkim tekście to jeszcze nie widziałem z poważniejszych wymienię:
1. Mecz nie był w sobotę tylko w piątek
2. Centrostal wzbogacił się o nową zawodniczkę Ewę Kołakowską
3. Mecz z Mielcem będzie rozegrany 10 listopada

Czy zespół z Bydgoszczy był lepszy technicznie - można dyskutować (po przejrzeniu statystyk meczowych - czego pewnie piszący nie zrobił), na pewno było widać dużą mobilizację i waleczność tej drużyny, czego brakło w MKS-e. No i na końcu zdanie dot. dróg dojazdowych do hali to juz wogóle nie rozumie. Imho artykulina napisana chyba pierwszy raz w DZP o meczu wyjazdowym MKS-u i to jeszcze w tak miernym stylu. Żenada.


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
endriu
post pon, 03 lis 2008 - 09:18
Post #29


Ja tutejszy, z bagna
*****

Grupa: Moderator Sport
Postów: 841
Dołączył: czw, 07 gru 06
Skąd: D.G.
Nr użytkownika: 359
Płeć: Mężczyzna
GG: 1276813 status gadu-gadu



Dziennikowi Zachodniemu gratulujemy Daniela Świderskiego laugh.gif
A takie siatkarskie imię i nazwisko facio nosi:)Ech.

Pisząc ten tekst, był chyba na mega kacu, lub posługiwał się błędnym kalendarzykiem-reklamówką, który dostał na pasażu w Realu, albo był na zaślubinach Ewy Kowalkowskiej z Hipolitem Kołakowskim.

Jest jeszcze opcja, że Daniel się promuje, po takich tekstach bez szemrania znajdzie pracę w Fakcie lub innym Super Expresie.

Z wyrazami współczucia...

pozdr...

Ten post edytował endriu pon, 03 lis 2008 - 09:19


--------------------
To, co w pojedynkę jest ciężką próbą, w grupie przyjaciół staje się żartem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marrrk
post pon, 05 sty 2009 - 14:17
Post #30


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 9
Dołączył: nie, 16 mar 08
Skąd: Małachattan
Nr użytkownika: 1,166
Płeć: Mężczyzna



Koledzy kiedy jest najbliższy meczyk z Centrostalem, bo sprzeczne są informacje dotyczące terminu: jedni piszą, że 10 inni że 12. Więc kiedy i o której?

Niestety muszę się pozkarżyć, że nie widuję także plakatów, a mieszkam na Manhattanie.

Ten post edytował Marrrk pon, 05 sty 2009 - 14:19
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Padziu
post pon, 05 sty 2009 - 15:28
Post #31


KK25
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 975
Dołączył: czw, 29 lis 07
Skąd: Manhattan
Nr użytkownika: 917
Płeć: Mężczyzna
GG: 5456583 status gadu-gadu



Mecz jest 12.01,09r o godzinie 18:00(poniedziałek) dlatego że mecz będzie transmitowany w Polsacie Sport
Teraz druga kwestia : jak będą plakaty klubowe to na pewno znajdą się osoby do rozklejania ich. A poza tym to zawsze najwięcej plakatów jest w center tongue.gif
EDIT:
PS>w środę Puchar Polki

Ten post edytował Padziu pon, 05 sty 2009 - 15:29
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bartek90
post pon, 05 sty 2009 - 15:29
Post #32


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 343
Dołączył: wto, 27 lis 07
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 910
Płeć: Mężczyzna



Mecz na 100% jest 12 w poniedziałek o 18.00. Transmisja w Polsat Sport smile2.gif smile2.gif

EDIT: Padziu mnie wyprzedził.... biggrin.gif biggrin.gif

Ten post edytował Bartek90 pon, 05 sty 2009 - 15:30
Go to the top of the page
 
+Quote Post
endriu
post pon, 05 sty 2009 - 15:38
Post #33


Ja tutejszy, z bagna
*****

Grupa: Moderator Sport
Postów: 841
Dołączył: czw, 07 gru 06
Skąd: D.G.
Nr użytkownika: 359
Płeć: Mężczyzna
GG: 1276813 status gadu-gadu



CYTAT(Padziu @ pon, 05 sty 2009 - 15:28) *
Mecz jest 12.01,09r o godzinie 18:00(poniedziałek) dlatego że mecz będzie transmitowany w Polsacie Sport
Teraz druga kwestia : jak będą plakaty klubowe to na pewno znajdą się osoby do rozklejania ich. A poza tym to zawsze najwięcej plakatów jest w center tongue.gif
EDIT:
PS>w środę Puchar Polki


Ta, ciekawe kto będzie chętny rozwieszać plakaty na Manhattanie. I jakie koszty (zielone poszły w górę) laugh.gif

Z ostatniej chwili, PLAKATY NA MECZYKI Z BUDOWLANYMI I CENTROSTALEM SĄ JUŻ DOSTĘPNE na portierni
hali "Centrum"

Kto chętny niech pomaga...

pozdr...


--------------------
To, co w pojedynkę jest ciężką próbą, w grupie przyjaciół staje się żartem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Padziu
post pon, 05 sty 2009 - 16:03
Post #34


KK25
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 975
Dołączył: czw, 29 lis 07
Skąd: Manhattan
Nr użytkownika: 917
Płeć: Mężczyzna
GG: 5456583 status gadu-gadu



Ja mieszkam na manhattanie i obiecuje powiesić kilka na dniach (mówię o centrostalu)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Padziu
post pon, 05 sty 2009 - 19:16
Post #35


KK25
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 975
Dołączył: czw, 29 lis 07
Skąd: Manhattan
Nr użytkownika: 917
Płeć: Mężczyzna
GG: 5456583 status gadu-gadu



około 16:30 plakatów na Centrostal juz nie było plakatów a kilka na Łódź rozwiesiłem w okolicy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Prosty
post pon, 05 sty 2009 - 20:12
Post #36


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 26 lis 07
Skąd: Strzemieszyce
Nr użytkownika: 902
Płeć: Mężczyzna
Tlen: prosty3 status tlen



na Lodz za darmo ? w srode o 18 ?


--------------------
07/08 :))
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szer
post pon, 05 sty 2009 - 20:22
Post #37


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: FdZD
Postów: 2,585
Dołączył: śro, 13 lip 05
Skąd: Mydlice Południe
Nr użytkownika: 152
Płeć: Mężczyzna
GG: 7413760 status gadu-gadu



CYTAT
Ceny biletów:
- normalny, 10 zł
- ulgowy , 5 zł
karnety obowiązują


--------------------
33001,04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marrrk
post pon, 05 sty 2009 - 20:59
Post #38


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 9
Dołączył: nie, 16 mar 08
Skąd: Małachattan
Nr użytkownika: 1,166
Płeć: Mężczyzna



Dziękuję, za info. Postaram się dopingować na żywo.
celb (23).gif celb (14).gif celb (7).gif celb (3).gif celb (4).gif celb (8).gif celb (7).gif celb (15).gif celb (14).gif celb (23).gif celb (7).gif celb (4).gif celb (8).gif celb (7).gif celb (14).gif celb (3).gif celb (15).gif celb (7).gif celb (23).gif celb (8).gif celb (3).gif celb (15).gif celb (23).gif celb (7).gif celb (4).gif celb (3).gifcelb (7).gif celb (3).gif celb (4).gif celb (8).gif celb (7).gifcelb (23).gif celb (14).gif celb (7).gifcelb (7).gif celb (14).gif celb (3).gif celb (15).gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szczepan
post śro, 07 sty 2009 - 09:58
Post #39


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 706
Dołączył: wto, 25 gru 07
Skąd: DG
Nr użytkownika: 989
Płeć: Mężczyzna



Cze celb (23).gif

Wróciwszy po nocce nie poszedłem spać tylko po raz kolejny obejrzałem na spokojnie mecz z Gwardią.
Analizowałem grę Gwiazdek, ale nie ja się tym mam zająć w nowym roku - posady trenera nikt mi nie zaproponował biggrin.gif .
Ale oprawa była przednia. Sporadycznie widać KK, ale doping cały mecz, non-stop (słychać) dąbrowska publiczność też daje czadu (oklaskami). W Bydzi nasze Laski dały ..... A mecz z Centrostalem u nas będzie jednym z ważniejszych przed PO. I tu pytanko do liderów: BĘDZIE SIĘ DZIAŁO?????

Mam nadzieję iż TAK!!

W Bydgoszczy "Łuczniczka" jest wielką halą, a KK młody. My też młodzi, ale ambitni i najlepsi!!!

Więc niech Dąbrowianie (i nie tylko!!) plus KK wspomogą Laski-Gwiazdki pełną halą i zarąbistym dopingiem przy imponującej, niepowtarzalnej oprawie.


--------------------
"Tylko jedno zwycięstwo jest decydujące - ostatnie."
Karl von Clausewitz
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Goły
post pon, 12 sty 2009 - 12:19
Post #40


KK # 38
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 524
Dołączył: pon, 26 lis 07
Nr użytkownika: 900
Płeć: Mężczyzna



DO WSZYZTKICH KIBICÓW , KTÓRZY CHODZĄ NA HALE A NIE UCZESTNICZA W AKTYWNYM DOPINGU !!

TAK SIĘ PODNOSI SREBERKA !!!!!!!!!!!!!!
- http://i41.tinypic.com/34e9d7q.jpg

Ten post edytował Goły pon, 12 sty 2009 - 12:20
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Stron V  < 1 2 3 >
Closed TopicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piątek, 19 kwiecień 2024 - 22:44
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza