IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

2 Stron V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Co się stało?
Ocena 5 V
danielmdc
post czw, 02 maj 2013 - 22:02
Post #21


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 563
Dołączył: wto, 15 sty 13
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Nr użytkownika: 5,133
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Gosc @ czw, 02 maj 2013 - 21:00) *
Pewnie mają takie zapędy, ale jakoś od trzech lat tego nikt nie zgłosił. Ale jak za pieniądze ze zbiórki na oprawę meczu, kupuje się piwo dla chłopaków z BKS`u to trochę dziwne. A opraw nie widać.
Może bronisz tych zbiórek, ponieważ też się załapujesz na piwko? fnd (2).gif smile2.gif smile2.gif smile2.gif


Dla ciebie to jest dziwne bo nie masz bladego pojęcia o życiu kibicowskim. Zbiórki na ogół dotyczą opraw i działalności okołomeczowych a do tych należy np. ugoszczenie zgodowiczów. Kamil wypunktował cię tym brakiem opraw laugh.gif . Bronie tych zbiórek bo wiem dobrze że służą one uatrakcyjnieniu imprez sportowych. Nie trafiłeś z tym załapywaniem się na piwko ponieważ nie jestem kibicem MKSu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gosc
post czw, 02 maj 2013 - 22:43
Post #22


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 16
Dołączył: czw, 09 gru 10
Nr użytkownika: 4,311
Płeć: Mężczyzna



Chyba niepotrzebnie dałam się sprowokować. Temat dobrze wyświetlany i OK. Zdjęcia fajne: zakryte twarze, gołe torsy - jak chuligani stadionowi. Zdjęcie z BKS`em tez fajne tylko brak piwa. Tym razem temat spełnia swoje zadanie. Jest rozliczenie KK i jest oglądalność. Dalsze dyskusje zbędne. Ci co to czytali niech teraz decydują: wrzucać, czy nie wrzucać. I chyba muszę zmienić miejscówkę na przyszły sezon, tak aby na hali nie być po przeciwnej stronie niż KK, wtedy może nie będę widział tych tzw. opraw
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stron V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piątek, 29 marzec 2024 - 07:04
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza