IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

 
Closed TopicStart new topic
> Karnety na sezon 2012/2013
Mały77
post sob, 14 lip 2012 - 11:08
Post #1


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,113
Dołączył: czw, 19 lis 09
Nr użytkownika: 3,566
Płeć: Mężczyzna



Są informacje o karnetach na sezon 2012/2013 - info.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tomekl80
post wto, 17 lip 2012 - 11:22
Post #2


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 113
Dołączył: pon, 23 lis 09
Skąd: Sosnowiec
Nr użytkownika: 3,573
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Mały77 @ sob, 14 lip 2012 - 11:08) *
Są informacje o karnetach na sezon 2012/2013 - info.


Z cenami po prostu przegięli pałę! Ciekawe ile osób kupi karnety?!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mały77
post wto, 17 lip 2012 - 14:03
Post #3


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,113
Dołączył: czw, 19 lis 09
Nr użytkownika: 3,566
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(tomekl80 @ wto, 17 lip 2012 - 11:22) *
CYTAT(Mały77 @ sob, 14 lip 2012 - 11:08) *
Są informacje o karnetach na sezon 2012/2013 - info.


Z cenami po prostu przegięli pałę! Ciekawe ile osób kupi karnety?!

Przecież karnet na samą ligę jest w tej samej cenie co rok temu - gdzie Ty widzisz przegięcie?
Z LM i PP kosztuje 190PLN - jak dla mnie do przyjęcia.
Szkoda tylko, że mój ulubiony sektor J jest tylko na mecze ligowe ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szer
post wto, 17 lip 2012 - 15:07
Post #4


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: FdZD
Postów: 2,583
Dołączył: śro, 13 lip 05
Skąd: Mydlice Południe
Nr użytkownika: 152
Płeć: Mężczyzna
GG: 7413760 status gadu-gadu



CYTAT(tomekl80 @ wto, 17 lip 2012 - 10:22) *
Z cenami po prostu przegięli pałę! Ciekawe ile osób kupi karnety?!

Strzelam, że sporo? Nie wiem co Ci się nie podoba, bo ceny są takie jak napisał Mały77 takie same jak rok temu. Jest też karnet na LM z ceną do zaakceptowania. Do tego jeszcze dojdą promocje.
A sektory vipowskie? Jak sama nazwa wskazuje są vipowskie więc i droższe. Ale przyznam, że cena też jest akceptowalna. Na pewno zagramy 14 meczów na hali, a pewnie i więcej, bo jeszcze dojdzie PP (sądzę, że karnety będą obowiązywać). Ceny są dobre.


--------------------
33001,04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tomekl80
post śro, 18 lip 2012 - 08:22
Post #5


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 113
Dołączył: pon, 23 lis 09
Skąd: Sosnowiec
Nr użytkownika: 3,573
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Mały77 @ wto, 17 lip 2012 - 14:03) *
Przecież karnet na samą ligę jest w tej samej cenie co rok temu - gdzie Ty widzisz przegięcie?
Z LM i PP kosztuje 190PLN - jak dla mnie do przyjęcia.
Szkoda tylko, że mój ulubiony sektor J jest tylko na mecze ligowe ...


To już ci tłumaczę gdzie jest przegięcie. W zeszłym sezonie zajmowałem miejsce w sektorze D. Za karnet zapłaciłem 160 zł. W tym sezonie nie mogę na ten sektor kupić karnetu tylko na Plus Ligę Kobiet, bo muszę kupić razem z meczami w LM. Jeśli chcę tylko na ligę muszę kupić tylko miejsce w sektorach czerwonych. Czy to jest uczciwe? Oczywiście, że nie! W związku z tym, aby znowu być w sektorze D muszę kupić karnet za 240 zł, który w "promocji" kosztuje 190 zł. No jeśli można to nazwać promocją!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fanatyk_1993
post śro, 18 lip 2012 - 16:56
Post #6


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 163
Dołączył: pią, 23 paź 09
Nr użytkownika: 3,514
Płeć: Mężczyzna
GG: 4231612 status gadu-gadu



ale zwróć uwage ze kupując ten karnet będziesz miał od razu wstęp zarówno na PLUS LIGE KOBIET jak i na LM i to wszystko w 1 karnecie, a tak to musiał byś kupić 2 różne karnetu zarówno na PLK jak i na LM i napewno wyszło by cię to drożej niż teraz.

Ten post edytował fanatyk_1993 śro, 18 lip 2012 - 16:57
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mały77
post czw, 19 lip 2012 - 10:58
Post #7


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,113
Dołączył: czw, 19 lis 09
Nr użytkownika: 3,566
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(tomekl80 @ śro, 18 lip 2012 - 08:22) *
CYTAT(Mały77 @ wto, 17 lip 2012 - 14:03) *
Przecież karnet na samą ligę jest w tej samej cenie co rok temu - gdzie Ty widzisz przegięcie?
Z LM i PP kosztuje 190PLN - jak dla mnie do przyjęcia.
Szkoda tylko, że mój ulubiony sektor J jest tylko na mecze ligowe ...


To już ci tłumaczę gdzie jest przegięcie. W zeszłym sezonie zajmowałem miejsce w sektorze D. Za karnet zapłaciłem 160 zł. W tym sezonie nie mogę na ten sektor kupić karnetu tylko na Plus Ligę Kobiet, bo muszę kupić razem z meczami w LM. Jeśli chcę tylko na ligę muszę kupić tylko miejsce w sektorach czerwonych. Czy to jest uczciwe? Oczywiście, że nie! W związku z tym, aby znowu być w sektorze D muszę kupić karnet za 240 zł, który w "promocji" kosztuje 190 zł. No jeśli można to nazwać promocją!

Widzę, że masz problem z czytaniem cennika wink.gif
Jeżeli chcesz karnet z kategorii zielonej tylko na mecze PLK możesz kupić bilet kategorii C na sektor zielony J (mój ulubiony) za 190 lub w promocji za 150. Da się - da.
Po prostu w klubie liczą, że prawdziwi kibice będą kupowali karnety na PLK i LM i dlatego tak mało jest na samą PLK wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mały77
post pią, 17 sie 2012 - 17:54
Post #8


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,113
Dołączył: czw, 19 lis 09
Nr użytkownika: 3,566
Płeć: Mężczyzna



No i pojechali trochę PZPN i ich kartami Klubu Kibica RP - więcej tu.
Jak dla mnie projekt całkowicie chybiony, ponieważ wierny kibic kupował już karnet - teraz jeszcze zmuszają pośrednio do zakupu klubowych gadżetów ...
A całość "promocji" tutaj.

Ten post edytował Mały77 pią, 17 sie 2012 - 18:01
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szczepan
post śro, 22 sie 2012 - 23:18
Post #9


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 706
Dołączył: wto, 25 gru 07
Skąd: DG
Nr użytkownika: 989
Płeć: Mężczyzna



W czterech literach mam politykę klubu w ,,,,, co roku brałem dwa karnety. Rok temu była jazda z sektorami, które później były puste. Teraz ceny chore i siedzisk nie ma. SZER może pisać i cwaniakować, bo ma prasówkę. Na wyjazdach karnety nie obowiązują, LM w TV i kilka meczy ligowych. Po kij mam tyle wybulić??
Nie jestem sam:
http://www.mks.dabrowa.pl/2,1679,informacj...-na-sezon-.html


Ten post edytował Szczepan śro, 22 sie 2012 - 23:41


--------------------
"Tylko jedno zwycięstwo jest decydujące - ostatnie."
Karl von Clausewitz
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szer
post czw, 23 sie 2012 - 09:06
Post #10


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: FdZD
Postów: 2,583
Dołączył: śro, 13 lip 05
Skąd: Mydlice Południe
Nr użytkownika: 152
Płeć: Mężczyzna
GG: 7413760 status gadu-gadu



Nie wiem po co ten personalny atak w moją stronę, zrobiłem Ci coś czy po prostu musiałeś sobie ego połechtać?
Karnety są jakie są i tyle. Jedyne co by mogli zrobić to karnety na wszystkie miejsca z opcją wyboru czy chcemy tylko na ligę, czy na ligę+pp, czy na ligę+pp+lm. Ale jak ludzie będą się obrażać, bo miejsce 7 jest zajęte, a 8 pewnie wolne na którym nie usiądą, bo to nie ich miejsce to cóż... Polska mentalność.


--------------------
33001,04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mały77
post czw, 23 sie 2012 - 20:17
Post #11


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,113
Dołączył: czw, 19 lis 09
Nr użytkownika: 3,566
Płeć: Mężczyzna



Jak dla mnie ceny karnetów są do przyjęcia ... tylko nie lubię, jak ktoś mnie zmusza do "bycia wiernym kibicem" poprzez kupowanie karty za 35PLN. Jak dla mnie jestem wiernym kibicem poprzez zakup karnetu na cały sezon i dopingowanie drużyny we wszystkich meczach - czy to za mało? Koszulkę i inne gadżety lubię sobie kupować takie, jakie mi się podobają, a nie wybierane przez kogoś tam. Czy jeżeli nie spodoba mi się koszulka, którą mam dostać przed sezonem - jako "wierny" kibic - to czy będę mógł ją oddać i dostać zwrot kasy?
Już mam taką jedną kartę - od PZPN - ale tam przynajmniej przywilejem było zarezerwowanie sobie lepszych miejsc na poszczególne mecze - a tu w zamian dostanę jakieś "niewiadomoco".
I druga kwestia - poruszona przez szera - fajnie jakby się dało wybrać poszczególne miejsca na poszczególne rozgrywki - bez sztywnego przyporządkowania.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mały77
post wto, 09 paź 2012 - 20:11
Post #12


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,113
Dołączył: czw, 19 lis 09
Nr użytkownika: 3,566
Płeć: Mężczyzna



No i znów falstart - ciekawe ile prezes będzie trzymał tą firmę od "marketingu".
Opisze swoją sytuację, która podobno była jedną z lepszych bo niektórzy wcale nie dostali karnetów.
A więc tak:
Zamówienie złożyłem 20.09.2012r. - odbiór osobisty przed meczem, prosiłem o wystawienie faktury.
Pierwszy mecz 06.10.2012r. i:
Karnet są do odbioru - wszystko z miejscami i danymi na nich jest ok, ale:
- w środku zamiast faktury jest paragon z kasy fiskalnej - poproszony chyba szef mówi, że faktura będzie do odbioru po meczu (brak kogokolwiek) lub przed następnym meczem - zobaczymy,
- jako, że przystąpiliśmy do projektu Klub Wiernego Kibica, powinniśmy dostać 4 koszulki do 4 karnetów - odebrałem reklamówkę, a w niej tylko dwie. Więc pytam Pani gdzie reszta, a Pani znów woła chyba szefa, a ten mówi, że mają problem z koszulkami i czy może szalik wezmę? W końcu wyciągnęli z zakamarków te dwie koszulki w rozmiarze XXL (nie wiem w jakim zamawiałem, ale na 99% nie w tym), ale nauczony doświadczeniem wziąłem te dwie XXL.
O jakości koszulek sprezentowanych nie będę pisał, bo szkoda słów.
Tak więc przez 16 dni firma organizująca sprzedaż karnetów nie jest w stanie ogarnąć wystawienia faktury i zamówienia koszulek z nadrukiem w odpowiedniej ilości - pełen profesjonalizm.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Closed TopicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czwartek, 28 marzec 2024 - 10:07
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza