IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

> Zagospodarowanie Zielonej, Pogorii i okolic
:)
post pon, 28 lut 2005 - 14:42
Post #1


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,260
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



WeĹş udziaŁ w dyskusji
[2005-02-28 12:46:29]

KaŻdy z nas ma swojĄ wizjĘDĄbrowy GÓrniczej. JuŻ teraz na stronie internetowej Centrum Sportu i Rekreacji w DĄbrowie GÓrniczej www.csir.pl moŻna wypowiedzieĆ swoje zdanie na temat propozycji zagospodarowania Parku Zielona, Jezior: Pogoria III i IV, tzw. BŁoni DĄbrowskich a takŻe rejonu Ratanic, Marianek i NiepiekŁa. KaŻdy z mieszkańcÓw moŻe zaproponowaĆ wŁasnĄ koncepcjĘ, lub skomentowaĆ istniejĄce.
Żyjemy w mieŚcie, ktÓre ma ogromne moŻliwoŚci rozwoju turystyki, trzeba to wykorzystaĆ, ale wŁadze miejskie chciaŁyby poznaĆ Państwa opiniĘna temat propozycji zagospodarowania tych wŁaŚnie terenÓw. Zapraszamy wiĘc do dyskusji.
Zapraszamy rÓwnieŻ na nowĄ stronĘinternetowĄ Centrum Sportu i Rekreacji. ZnajdĄ tam Państwo wszystkie aktualne informacje o imprezach sportowych w DĄbrowie GÓrniczej i o sukcesach naszych sportowcÓw.

Na razie na stronie www.csir.pl nie widze gdzie mozna sie wypowiedziec, chyba ze jest to tak dobrze ukryte :wink: Jest tylko jakis formularz ale nic nie pisze ze dotyczy tego.
Dalej na glownej stronie urzedu nie ma linka do strony csir.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
:)
post śro, 01 cze 2005 - 14:33
Post #2


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,260
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



wczoraj mial byc przyjety plan zagospodarowania przestrzennego do Zielonej i okolic:
Obszar planu wyznaczajĄ:
- od zachodu koryto rzeki Przemsza i granica z miastem BĘdzin,
- od pÓŁnocy linia kolejowa relacji ZĄbkowice - Brzeziny ŚlĄskie,
- od wschodu linia brzegowa zbiornika wodnego Pogoria III;,
- od poŁudnia ul. Olszowa, linia kolejowa K.P. KuĹşnica WarĘŻyńska

mozna sie dowiedziec wielu ciekawych rzeczy - np. ze w tym rejonie powstana dwie drogi dwujezdniowe :shock: Nie sadzilem ze z centrum az tam dociagna dwujezdniowke - myslalem ze skonczy sie juz za torami za stacja PKP i nie dojdzie do samej Zielonej - fajnie :)

Jest co czytac http://www.bip.dabrowa-gornicza.pl/bip.pli...alnia/11248.doc Problem "tylko" w tym ze nie ma oczywiscie najwazniejszego zalacznika w postaci mapki
Go to the top of the page
 
+Quote Post



Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sobota, 11 października 2025 - 16:52
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza